logo studia fotograficznego

Copyright © 2021. All rights reserved.

Maj 8 / 2018

Trzymam w ręku aparat a w nim czyjąś duszę, fotografia wciąż mnie zadziwia swą siłą przekazu.

Tagi:

analog / modelka / ślub / ciąża / dzieci

Piękna Panna Młoda w ramionach silnego mężczyzny, fotografia czarno biała

fot. www.64iso.pl

NAZWA STRONY

Dlaczego nazwa strony brzmi www.64iso.pl? W fotografii cyfrowej i analogowej 64 iso to znany parametr związany z wysoką jakością obrazu. W tym przypadku www.64iso.pl to nie tylko nazwa strony, ale zobowiązanie do znakomitej jakości usług fotograficznych.

Jako fotograf odnajduję się na weselach i plenerach ślubnych. Nie skupiam się wyłącznie na fotografii ślubnej, bardzo dobrze czuję się też w fotografii portretowej, ciążowej, kobiecej, dziecięcej.

Specjalizuję się w plenerowych sesjach wykonanych na łonie natury jak i luksusowych wnętrzach pałaców, zamków i dworków. Pielęgnuję i udoskonalam fotografię cyfrową i analogową dbając o indywidualny przekaz obrazu adekwatnie do sytuacji i wymagań klientów.

GDZIE I JAK FOTOGRAFUJĘ?

Jestem fotografem działającym na terenie całego kraju. Najczęściej moje fotografie wykonywane są w miastach takich jak Koszalin, Słupsk, Szczecinek, Piła, Kołobrzeg, Chojnice, Człuchów, Bydgoszcz, Wałcz, Jastrowie, Starogard Gdański, Gdańsk, Stargard, Poznań, Szczecin.

Lubię poprzez fotografię zatrzymywać czas w naturalnych kolorach i nie udziwnionych formach obróbki, póz i stylizacji. Fotografię swoją ubieram w naturalne ramy dbając o szczegóły tła i kompozycji odpowiadającej profesjonalnej fotografii. Bez wytchnienia szukam nowych inspiracji, miejsc i ludzi związanych z fotografią.

Fotografia to trudna sztuka bo subiektywna w odbiorze. Obiektywnie na pewno zatrzymuje czas, a to już wyjątkowa cecha. Jestem zwolennikiem fotografii naturalnej opartej na najnowszej technologii obrazowania. Mieszanka ta powoduje powstanie zdjęć o sprawdzonych i uznanych walorach estetycznych, oraz wysokiej jakości obrazu.

Cenię sobie w pracy dyskrecję, skromność przy jednoczesnym pełnym zaangażowaniu. Stawiam na naturalność, reportaż, jakość obrazu i poprawność kadrów. Posiadam wszelkie uprawnienia i szkolenia pozwalające fotografować w miejscach sakralnych większości wyznań. Posiadam bogato wyposażone własne przenośne studio fotograficzne.

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK