Fotograf Koszalin

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf ślubny Koszalin

Fotograf Koszalin, plener ślubny w Bursztynowym Pałacu

Fotograf Koszalin, plener ślubny w Bursztynowym Pałacu fot. www.64iso.pl

Fotograf Koszalin

Portret ślubny w Bursztynowym Pałacu

Przez bogato urządzone pokoje Amber Palace w Strzekęcinie zwinnie przemykała Panna Młoda o przykłuwającej oczy urodzie. Panna z gracją wdziękiem i urodzie wybitnie pasującej do tego miejsca. Marzyłem o pewnym ślubnym portrecie z jej udziałem w głównym holu Bursztynowego Pałacu. To ładne miejsce i dość charakterystyczne z kominkiem w tle i dużym obrazem ukazującym portret kobiety.

Poprosiłem pozującą mi kobietę o ułożenie ciała na fotelach, ukazania swych ślicznych długich palców u dłoni i uwydatnieniem twarzy na skąpe światło wpadające przez okno Pałacu. Panna Młoda przez chwilę się zamyśliła i powstał ciekawy kadr, który postanowiłem naświetlić obiektywem na maksymalnie otwartej przesłonie ale na takiej ogniskowej by zbytnio nie rozmazać tła pałacowych detali, idealny okazał się Nikkor 24 mm 1,4G

Dopełnieniem scenerii była rozłożona suknia ślubna z trenem w kolorze ecru a tło dodatkowo skąpane kolorwym światłem witraży Bursztynowego Pałacu nadało figlarnego nastroju. Już na tym etapie wiedziałem, że długo planowany przeze mnie portret na tle portretu stanie się moim ulubionym zdjęciem ślubnym z tego miejsca. Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie blisko Koszalina po raz kolejny okazał się idealnym miejscem na plener ślubny. Powstające w Amber Palace zdjęcia ślubne są wyjątkowo nasycone dobrym klimatem i bogactwem ciepłych kolorów.

Fotografia ślubna w Koszalinie

Portret ślubny przy fortepianie w Bursztynowym Pałacu Amber Palace

Zaskrzypiała stara podłoga pokoju w Bursztynowym Pałacu, Panna Młoda wyszła na hol Amber Palace i gdy zobaczyła stojacy fortepian usmiechnęła się do mnie. Każdy fotograf ślubny nie tylko z Koszalina wie, że to znak i pora na zdjęcia ślubne portretowe przy fortepianie. Za oknem Pałacu panuje słabe światło z pochmurnego dnia pleneru ślubnego.

Lubię takie zrównoważone światło do zdjęć portretowych, gdzie delikatnie oplata twarz Pani Młodej z miękkimi cieniami i nie przejaskrawioną poświatą sukni ślubnej. Proszę więc moją ślubną modelkę by usiadła przy fortepianie i wczuła się w rolę pianistki. Kobieta ma ślicznie upięte włosy dzięki czemu widać szyję i jej ramiona, światła jest wyjątkowo mało i dlatego siegam po mój stary bardzo jasny obiektyw Nikona o ogniskowej 50 mm.

Mam statyw ze sobą, ale w głowie mam kadr który nie pozwala go użyć, więc zdjęcie muszę wykonać trzymając aparat w dłoniach. Przez pryzmat aparatu a rozmycie obiektywu zobaczyłem kadr, który na długo zagości w moim portfolio fotografa ślubnego.

Fotografia ślubna Koszalin, plener ślubny w Amber Palace

Fotografia ślubna Koszalin, plener ślubny w Amber Palace fot. www.64iso.pl

Sesje i plenery ślubne w Koszalinie

Rudowłosy plener ślubny

Jest takie miejsce blisko Koszalina, gdzie woda jeziora nigdy nie faluje. Jest tam też takie miejsce gdzie słońce o odpowiedniej godzinie śmieje się do widza. To tajemne miejsce z tłem zieleni lasu, cieni szuwarów, zapomnianej starej kładki i kolorem szmaragdowym wody. Skoro tu już o barwach piszę, to mam brakujący element kompozycji który wraz ze swym mężem po brzegu przewodzę. To Panna Młoda o płomiennych rudych włosach i to Ona do wody wejdzie i przy boku ukochanego swego do zdjęć ślubnych mi pozować zechce.

Dobry fotograf ślubny wie, że dla takiej kompozycji warto wejść do jeziora, rzeki czy morza. Ustawiam nietypowo statyw bo na dnie jeziora i do aparatu obiektyw 200 mm przypinam. Teraz tylko czekać aż promienie rozproszonego słońca liściastym lasem skierują się na rudowłosą niewiastę. Pan Młody w zachwycie przed nią stoi. Nagle jest słońca promyk silniejszy na włosach dziewczyny a rudawy kolor dopełnieniem chwili. Migawka mojego aparatu dzwięki wydała a moment i chwila do albumu zakochanej pary trafiła.

Fotograf ślubny w Koszalinie, sesja ślubna w wodzie

Fotograf ślubny w Koszalinie, sesja ślubna w wodzie fot. www.64iso.pl

www.64iso.pl

Fotograf ślubny Koszalin.