Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotografowanie

Fotografowanie nie jest moim sposobem na utrzymanie się. Nie ogranicza mnie czas, terminy i następne zlecenie, współczuję takim fotografom. Wierzę, że można to rozwiązać inaczej i tak też robię. Fotografuję bo lubię i mam na to czas. Mam też czas by napisać o emocjach jakie mi przy tym towarzyszą.

Fotografuję analogowo i cyfrowo, to pierwsze średnioformatowo, to drugie małoobrazkowo. Oznacza to, że odnajduję się w fotografii portretowej, kobiecej, dziecięcej, eksperymentalnej. Oznacza to też, że wykonuję fotografię ślubną, reportaże i plenery ślubne. Później przychodzi czas na sesje ciążowe.

Fotografuję

Fotografuję w Człuchowie i innych miastach pomorza. Niestety jestem mężczyzną i prawdą jest że pamiętam powstanie fotografii cyfrowej. Prawdą też jest, że czasami fotografuję za darmo ciekawe twarze i nie narodzone jeszcze życie. Mam dużo ciekawych zdjęć i chciałbym je Tobie pokazać nie tylko na tym blogu. Sukcesywnie będę udoskonalał moją stronę, choć przyznam łatwiej jest zrobić ciekawe zdjęcie jak je równie ciekawie pokazać w sieci.

Fotograf ślubny Człuchów

Portrety ślubne pędzlem malowane

Zabytkowa kamienica w mieście Człuchów ozdobiona była w balony i białe girlandy z wplecionymi kwiatami. W kamienicy tej na poddaszu w dziennym pokoju z widokiem na południową część Rynku Człuchowa siedziała Panna Młoda w białym jedwabnym szlafroku. Siedząca dziewczyna miała zrobiony z włosów gustowny kok odsłaniający przed obiektywem fotografa ślubnego uszy i szyję.

Fotografia ślubna Człuchów, portret Panny Młodej

Fotografia ślubna Człuchów, portret Panny Młodej fot. www.64iso.pl

Przed Panną młodą stała artystka trzymająca pędzel, który wcześniej podkreślał cienie i światła pozostawione na młodej twarzy w umiejętny nie nachalny sposób. Artystka ta chcąc zapamiętać swe ulotne dzieło dumnie postanowiła się jeszcze raz przyjrzeć kresce na twarzy pozostawionej. Trzymając pędzel delikatnie złapała podbródek Panny Młodej i spojrzała jej głęboko w oczy zatrzymując się w tej pozie na dłużej.

Ten moment dla fotografa ślubnego jest okazją na zrobienie ciekawego portretu ślubnego nie ingerując w zdarzenia i nie czyniąc go reżyserem tylko reporterem ślubnym. Pracując przez wiele lat jako fotograf ślubny nauczyłem się wyczekiwać takich momentów, które pozwalają zbudować obraz nasiąknięty naturalnością prawdy i chwili.

Skorzystaj z pleneru nad morzem

Planując wesele lub ślub cywilny w Człuchowie nie musisz ograniczać się do pomysłu sesji plenerowej w okolicach miasta. Proponujemy wspaniałe plenery ślubne nad morzem w okolicach Mielna, Darłówka lub innych wybranych przez Was okolic nadbałtyckich miejscowości. Dojedziemy w każde ważne dla Was miejsce lub zdajcie się na nasz wybór i naszą lokalizację pleneru ślubnego. Znamy większość najładniejszych plaż Bałtyku i sposoby na dojechanie do nich bez męczących korków.

fotografia ślubna Człuchów - fot. www.64iso.pl

Organizując plener ślubny nad morzem staramy się tak dobrać trasę dojazdu by odwiedzić ciekawe miejsca plenerowe po drodze na piaszczyste plaże Bałtyku. Nieustannie poszukujemy nowych miejsc na wspaniałe tła dla fotografii ślubnej i chętnie wykorzystujemy je podczas plenerów ślubnych. Zdjęcia ślubne plenerowe wykonujemy zarówno sprzętem do fotografii cyfrowej jak i do fotografii tradycyjnej, analogowej i ostatnio bardzo modnej hybrydowej. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie Wasze pytania dotyczące zdjęć ślubnych i plenerów nad morzem.

Fotograf ślubny w Człuchowie, plener ślubny nad morzem

Fotograf ślubny w Człuchowie, plener ślubny nad morzem fot. www.64iso.pl

Zdjęcia ślubne Człuchów

Fotografia ślubna mocno jest związana z plenerami ślubnymi. Człuchów jako miasto ma wiele ciekawych miejsc na zorganizowanie sesji fotograficznej. W temacie fotografii ślubnej a zwłaszcza plenerów, większość z Was kojarzy sobie Człuchów z Zamkiem krzyżackim drugim pod względem wielkości po zamku w Malborku.

Trzeba przyznać, że zamek ten i jego otoczenie ma potencjał do wykonania ciekawego pleneru ślubnego. Chciałbym też nakłonić przyszłe Pary Młode na plenery ślubne nad jeziorami Człuchowskie, Miejskie, Rychnowskie albo w urokliwych uliczkach Człuchowa i różnych zakamarkach starych kamienic, dziedzińców nie związanych z Zamkiem krzyżackim i muzeum Regionalnym w Człuchowie.

Plener ślubny w Człuchowie

Plener ślubny w Człuchowie fot. www.64iso.pl

Podczas pleneru ślubnego często na pozór zwykła kamienica okresu powojennego stanowi doskonałe tło dla pary ślubnej. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio fotografa ślubnego i zachęcam do kontaktu ze mną osoby szukające swego fotografa ślubnego. Będzie mi niezmiernie miło utrwalać najważniejsze chwile Waszego wesela i pleneru ślubnego.

Zostań Modelką

Każda kobieta marzy zostać modelką i nie stoi nic na przeszkodzie by tak się stało. Zajmujemy się fotografią wizerunkową, modową dla wszystkich chętnych. Jeśli wiesz, że masz wyjątkową, unikalną urodę i czujesz się na siłach by stanąć przed obiektywem i pozować do portretów lub sesji ślubnych napisz do nas a zorganizujemy za darmo sesję ślubną, plenerową, portretową w okolicach Człuchowa. Posiadamy swoje suknie ślubne i zapewniamy wykonanie profesjonalnego makijażu.

Modelka pozująca przy drewnianej poręczy na boso w krótkiej sukience

Darmowe sesje fotograficzne dla modelek w Człuchowie - fot. www.64iso.pl

Fotografia dzieci Człuchów

Zdjęcia dla dzieci Człuchów

Po ulicach Człuchowa radośnie i beztrosko biega gromadka dzieci pod czujnym okiem rodziców. Wszyscy nasi bohaterzy są pozytywnie ożywieni nadchodzącą sesją fotograficzną dla dzieci. Rodzice i ich dwie córeczki w tym dniu staną się kolejnym dowodem na to że fotografia dzieci to najcudowniejszą pamiątką zawierającą największą dawkę naturalności w portrecie.

Zdjęcia z udziałem dzieci Człuchów, radosny portret dziewczynki na huśtawce

Zdjęcia z udziałem dzieci Człuchów, radosny portret dziewczynki na huśtawce fot. www.64iso.pl

Fotografowanie dzieci, to najbardziej zwrotny w akcję rodzaj sesji zdjęciowej. Nastroje najmłodszych modeli i modelek wciąż zaskakują swą dynamiką i ulotnością doświadczonych fotografów dziecięcych. Nasza gromadka jest już na umówionym miejscu sesji w Człuchowie. Dzieci zaczynają pozować do mojego obiektywu bawiąc się i prześcigając się w wcielaniu różnych ról wymyślonych bohaterów. Na sesji z dziećmi warto mieć w aparacie szybką i pojemną kartę pamięci ponieważ swoboda pozowania najmłodszych powoduje niezliczoną ilość ciekawych kadrów. Przeglądając powstałe materiały zawsze mam dylematy, które fotografie są najlepsze.

Portrety na całe życie

Sesje fotograficzne z dziećmi potrafią przynieść ich rodzicom niezwykle ważne pamiątki, które w postaci wydrukowanych zdjęć znajdą swe miejsce w rodzinnych albumach. Przy każdych rocznicach i świętach fotografie dzieci są oglądane najczęściej nie tylko przez ich rodziców, ale przez babcie, dziadków, ciocie, wujków, opiekunów i oczywiście przez same dzieci.

Fotograf Człuchów, portret dziewczynki

Fotograf Człuchów, portret dziewczynki fot. www.64iso.pl

Dzieci są wdzięcznym tematem zdjęć a ich naturalność i swoboda pozowania jest niedoścignionym wzorem dla ludzi dorosłych, nawet tych związanych z zawodowym pozowaniem i aktorstwem. Zapraszam wszystkich zainteresowanych rodziców na sesje fotograficzne ze swoimi dziećmi w Człuchowie i jego najbliższych okolicach.

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK