Fotografia ślubna kołobrzeg

Copyright © 2020. All rights reserved.

Fotograf Kołobrzeg

Fotografia ślubna Kołobrzeg

Nieustannie szukam wzrokiem tematów do fotografowania. Fotografia ślubna w Kołobrzegu daje mi możliwości rozwijania swej pasji pod kątem zawodowym, prywatnie odnajduję się fotografując w technice tradycyjnej zwanej inaczej analogową. Tworzone portrety dzieci sprawiają, że widząc radość ich rodziców jestem szczęśliwszym człowiekiem. Angażuję się również w sesje narzeczeńskie , reportaże z wieczorów panieńskich w Kołobrzegu i fotografię motoryzacyjną.

 • Fotograf Kołobrzeg
 • Fotograf z Kołobrzegu
 • Fotograf ślubny Kołobrzeg
 • Fotograf z Kołobrzegu
 • Fotograf ślubny Kołobrzeg
 • Fotograf Kołobrzeg
 • Fotograf na ślub z Kołobrzegu
 • Fotograf na wesele z Kołobrzegu
 • Fotograf Kołobrzeg
 • Fotografia ślubna Kołobrzeg
 • Fotograf na ślub z Kołobrzegu
 • Fotograf ślubny Kołobrzeg
 • Fotograf z Kołobrzegu
 • Fotograf Kołobrzeg
 • Fotograf na wesele Kołobrzeg
 • Fotograf na wesele z Kołobrzegu
 • Fotograf Kołobrzeg
 • Fotograf na ślub z Kołobrzegu

Fotograf ślubny Kołobrzeg

Fotograf na ślub w Kołobrzegu

Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub, wesele, plener ślubny w Kołobrzegu oraz jego bliskich okolicach i trafiliście na moją stronę poświęconą fotografii ślubnej to zachęcam do kontynuacji tej wizyty i zapoznania się z moim portfolio ślubnym. Na tej stronie znajdziecie wiele zakładek ukazujących spsób w jaki fotografuję wesela. Zapraszam chętne pary do spotkania się i omówienia wszystkich tematów fotograficznych związanych z Waszym ślubem.

Fotografia w Kołobrzegu

Plenery i sesje w Kołobrzegu

Oddany pasją jestem nie tylko dla reportaży ślubnych w Kołobrzegu, ale również mocno dla fotografii portretowej, kobiecej, narzeczeńskiej czy imprezom związanych z wieczorami panieńskimi w Kołobrzegu. Wykonuję sesje fotograficzne nie tylko nad morzem, specjalizuje się w sesjach w apartamentach, pałacach, dworkach, których nie brakuje w okolicach Kołobrzegu.

Modelka z Kołobrzegu

Bezpłatne sesje dla modelek

Jesteś kobietą i czujesz, że masz niespotykaną urodę, zgłoś się i daj sobie zrobić bezpłatną sesję fotograficzną w Kołobrzegu. Raz w miesiącu organizujemy sesję fotograficzną, gdzie modelka pozuje przed obiektywem otrzymując kilkanaście pięknych zdjęć zupełnie za darmo. Poszukiwane są modelki o wyjątkowej urodzie twarzy i umiejętności wyrażania emocji na zdjęciach.

Fotografia dzieci Kołobrzeg

 • fotografia dzieci Kołobrzeg
 • fotograf dzieci w Kołobrzegu
 • fotografowanie dzieci w Kołobrzegu
 • Zdjęcia dla dzieci w Kołobrzegu
 • fotografowanie dzieci w Kołobrzegu
 • fotografowanie dzieci w Kołobrzegu

Fotografia dziecięca Kołobrzeg

Wasze dzieci w moim obiektywie

Fotografia dzieci to moim zdaniem najtrudniejsza z dziedzin fotografii. Pamiątki te przynoszą najwięcej radości zarówno dla samych rodziców a po upływie czasu dla fotografowanych dzieci. Zapraszam rodziców z dziećmi na sesje i plenery na których wykonuję portrety dzieci w Kołobrzegu techniką fotografii cyfrowej, analogowej i hybrydowej.

Fotograf dzieci z Kołobrzegu

Sesje dziecięce w Kołobrzegu

W otaczajacym nas świecie smartfonów dominuje fotografia o specyficznym niekorzystnym wyrazie mnogości kadrów. Jako fotograf dzieci z Kołobrzegu staram się tworzyć wyjątkowe portrety przesiąknięte wrodzoną naturalnością dzieci, które z wiekiem zatracają tą niezwykłą cechę tak bardzo pożądaną w fotografii portretowej.

Mała modelka z Kołobrzegu

Darmowe sesje dzieci Kołobrzeg

Kilka razy w roku organizuję darmowe sesje fotograficzne dla dzieci w Kołobrzegu. W ten sposób realizuje swoje projekty artystyczne związane ze światem bajek, baśni i legend. Jesli Wasze dziecko jest nad wyraz fotogeniczne i cierpliwe a chcielibyście Państwo wprowadzić swoje pociechy w baśniowy świat kilku kadrów zapraszam do rezerwacji terminów.

Fotografia tradycyjna Kołobrzeg

 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg
 • fotografia analogowa tradycyjna Kołobrzeg

Fotografia analogowa Kołobrzeg

Kołobrzeg fotografia tradycyjna w średnim formacie

Dla niektórych osób fotografia tradycyjna zwana również analogową lub chemiczną wydawać się może bardzo przestarzała i nie warta uwagi, zapewniam, że tak wcale być nie musi. Fotografowanie techniką tradycyjną wciąż jest traktowane przez nieliczną grupę fotografów za metodę niedoścignioną w efekty wizualne zwłaszcza przy portretach.

Fotografia tradycyjna ma wiele zalet a chyba jedną z najważniejszych jest możliwość fotografowania w dużym i średnim formacie. W fotografii artystycznej wielkość medium ma znaczenie, zwłaszcza przy portretach gdzie proporcje twarzy i szczegóły w jasnych partiach obrazu daleko zostawiają w tyle technikę cyfrową.

Analogowe portrety w Kołobrzegu

Sesje w technice analogowej Kołobrzeg

Osoby zainteresowane fotografowaniem techniką tradycyjną zapraszam do kontaktu. Osoby chętne do pozowania dla portretów analogowych zachęcam do wcześniejszego kontaktu ze mną w celu omówienia szczegółów takiej sesji.

Sesje portretowe w technice analogowej są około 50% droższe od sesji w technice cyfrowej. Róznica spowodowana jest cenami za materiały światłoczułe i odczynnikami chemicznymi potrzebnymi do ich wywołania w procesie negatywowym.

Moje ślubne historie z Kołobrzegu

Fotografia ślubna Kołobrzeg, portret ślubny Młodej Pary nad morzem w Kołobrzegu

Fotografia ślubna Kołobrzeg, portret ślubny Młodej Pary nad morzem w Kołobrzegu. fot. www.64iso.pl

Fotografia wesel Kołobrzeg

Reportaże ślubne Kołobrzeg

Ostre słońce stało w zenicie i dokuczało swym jasnym światłem w soczewkach obiektywu. Czekałem w roli fotografa ślubnego na przyjazd Panny Młodej pod kościół w Kołobrzegu. Goście weselni zgromadzili się przed wejściem do świątyni rozmawiając dyskretnie ze sobą. Po krótkiej chwili pojawił się ślubny Mercedes z Panną Młodą na tylnim siedzeniu. Martwiłem się ostrym światłem słońca padającym pionowo na ziemię, dla fotografa ślubnego to trudne i wymagające oświetlenie w reportażu ślubnym.

Mercedes zaparkował blisko kościoła a Panna Młoda siedziała w środku za zamkniętymi szybami eleganckiego samochodu. W pewnej chwili szyba samochodu odbijająca krajobraz otoczenia kościoła została opuszczona i można było zobaczyć twarz dziewczyny ubranej w suknię ślubną i diademem na głowie. Wyglądała tak pięknie, że szybko podkradłem się do drzwi samochodu ślubnego i unosząc się na palcach ujrzałem przez obiektyw piękny kadr.

W kadrze ujrzałem portret pięknej kobiety przygotowanej do ślubnego kobierca wpatrzonej gdzieś w dal, w oczach dziewczyny widać było radość i dumę. Przez chwilę zdawało mi się, że Panna Młoda dyskretnie pozuje udając jednak, że mnie nie widzi. Refleksy południowego słońca odbijały się od rantów szyby tworząc w swej nieostrości cudny efekt tajemniczości.

Bardzo polubiłem ten ślubny portret nie tylko ze względu na urodę Panny Młodej i powagę chwili, ale ze względu na pokonanie trudnych warunków oświetleniowych jakie o tej godzinie panowały. Fotografia czasem zaskakuje nawet najbardziej doświadczonych fotografów ślubnych, to jest w niej piękne.

Fotograf Kołobrzeg, portret Panny Młodej

Fotograf Kołobrzeg, portret Panny Młodej. fot. www.64iso.pl

Fotografia portretowa Kołobrzeg

Tło dla portretu ślubngo

Tło dla fotografii portretowej jest ważnym składnikiem i stanowi element kontrastu dzięki któremu zauważamy obraz. Rodzaj tła wpływa na odbiór fotografii portretowej przez widza, jego faktura, jasność, odległość i rozmycie wzbogaca estetykę portretu.

Istnieje wiele publikacji na ten temat i wciąż są pisane nowe. Fotografia ślubna rządzi się jednak swoimi prawami i wykonanie portretu ślubnego podczas dnia ślubu jest często okupione pośpiechem, który znacząco wpływa na jakość kompozycji w fotografii ślubnej.

Jako fotograf ślubny z Kołobrzegu często fotografujący nad morzem mam sprawdzony sposób na ciekawe nie tuzinkowe tło dla portretu ślubnego wykonywanego podczas wesela. Tłem tym są liście na wietrze często wiejącym nad Bałtykiem.

Liście na wietrze

Liście poruszane delikatnym wiatrem nad morzem są dla mnie idealnym tłem do wykonania portretu w dniu ślubu lub pleneru ślubnego dla Młodej Pary. Takie tło możemy znależć fotografując wesele nie tylko nad morzem w Kołobrzegu, Międzyzdrojach czy Ustce ale i w każdym dowolnym miejscu ślubu.

Najlepiej gdy liście są dynamicznie poruszane przez wiatr a słońce bezpośrednio lub przez zachmurzone niebo świeci nam przez listowie prosto do obiektywu. Ustawiając Młodą Parę do portretu ślubnego zadbajmy o ich chwilowy bezruch ustawiając dość długi czas naświetlania nawet do 1/10 sekundy. Tło jakie nam się narysuje jest unikatowe ze względu na delikatne poruszenie liści na wietrze. Powstały w tej technice bokeh nie ma sobie równych pod względem prostoty i finansowych środków przeznaczonych na obiektyw.

Fotograf ślubny Kołobrzeg, liście na wietrze jako tło portretów ślubnych

Fotograf ślubny Kołobrzeg, liście na wietrze jako tło portretów ślubnych. fot. www.64iso.pl

Zdjęcia ślubne Kołobrzeg

Ostatnia sekunda dla fotografa ślubnego

Wcielając się w rolę fotografa ślubnego w Kołobrzegu często jest mi dane zauważyć dużą kapryśność pogody związanej z obecnością Bałtyku. Gdybym sięgnął wspomnieniami wstecz i próbował zliczyć ile to razy trzeba było przesunąć plener ślubny nad morzem na inny termin, liczba mogła by zaskoczyć nie jedną Parę Młodych. Szykując się na sesję ślubną nad morzem pewnego czerwcowego późnego popołudnia obawiałem się zmiennej aury która panowała od kilku dni. Jak samo wesele i zdjęcia ślubne w Kołobrzegu udały się pod względem pogody, to planowany plener ślubny stał pod znakiem zapytania, decyzja jednak zapada i jedziemy na plażę robić zdjęcia z Państwem Młodym.

Odrobina szczęścia w fotografii ślubnej

Szczęście potrzebne jest i w fotografii ślubnej, mimo doświadczenia fotografa i nowoczesnego sprzętu fotograficznego czasem właśnie one jest odpowiedzialne za wykonanie tego a nie innego zdjęcia. Tak właśnie było na wspomnianym wcześniej plenerze ślubnym, gdy pogoda nie dopisywała i sesja na plaży nie mogła doczekać się słońca. Gdy postanowiliśmy wykonać ostatnie kadry z kieliszkami szampana, zauważyłem promyk nadziei na piękny zachód słońca pośród gniewnych obłoków nieba. Zdjęcia z szampanem miały być wykonane metodą strobist i widząc co się dzieje szybko odpuściłem ustawianie kilku lamp na rzecz tylko jednej stojącej na ziemi. Pan młody zajęty był szukaniem szampana w samochodzie i nie było czasu umieścić go obok Panny Młodej, wszystko trwało zaledwie kilka sekund. Kobieta spojrzała w kierunku słońca a wiatr rozwiał jej piękne długie naturalnie kręcone blond włosy, promienie słońca rozświetliły rozwiane włosy i to był moment by nadusić spust migawki mego aparatu.

Kołobrzeg plener ślubny nad morzem, promyk nadziei w fotografii ślubnej

Kołobrzeg plener ślubny nad morzem, promyk nadziei w fotografii ślubnej. fot. www.64iso.pl

Fotograf na wieczór panieński Kołobrzeg

Prezent na wieczór panieński

Fotograf plener panieński w Kołobrzegu

Organizujecie wieczór Panieński dla swojej siostry, przyjaciółki w Kołobrzegu, Mielnie lub innej miejscowości? Zastanawiacie się jaki zrobić prezent dla przyszłej Panny Młodej? Podpowiem Wam, że doskonałym prezentem jest sesja lub pełny reportaż z wieczoru panieńskiego.

Zachęcam Was moje drogie Panie do skorzystania z moich usług jako fotograf na wieczorze panieńskim. Sesja lub reportaż wieczoru panieńskiego to pamiątka na całe życie a swoboda panująca na takich imprezach sprzyja ciekawym zdjęciom.

Podczas sesji lub reportażu wieczoru panieńskiego bardzo często powstają fotografie portretowe, które są często wykorzystywane jako fotografie wydrukowane na potrzeby już samego wesela, zarówno dla wystroju sali ślubnej lub podziekowań dla rodziców lub dziadków.

Fotografie z wieczoru panieńskiego najczęściej oddawane są w formie elektronicznej na nosniku i udostępniane na serwerze z hasłem dla zainteresowanych uczestniczek sesji lub reportażu. Istnieje też mozliwość wydrukowania wskazanych przez Was zdjęć na dowolnym papierze fotograficznym jaki sobie zapragniecie.

Moda na sesje panieńskie nad morzem

Sesja panieńska w Kołobrzegu

Miasta nadmorskie takie jak Mielno, Kołobrzeg, Sarbinowo, Łeba, Ustronie Morskie, Władysławowo, Łazy, Międzyzdroje, Ustka, Dąbki, Darłowo, Darłówko, Jarosławiec, Gąski, Chałupy, to doskonałe scenerie do fotografowania wieczoru panieńskiego. Mniejsze miejscowości sprzyjają zabawie, które czasami wymykają się z pod kontroli i stanowią często historie trudne do zapomnienia zwłaszcza, gdy dostaniemy pamiątkę w postaci profesjonalnych zdjęć z tej imprezy.

Sesja Panieńska na plaży w Kołobrzegu

Sesja panieńska, czy wieczór panieński to doskonała okazja by zaprosić fotografa i zrobić z tego dnia ciekawą pamiątkę fotograficzną. Wiadomo, że takie imprezy mają swój urok i szkoda by było nie uwiecznić takiej zabawy poprzez fotografię. Fotograficzna sesja, czy plener panieński, to dobra forma prezentu dla przyszłej Panny Młodej. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług fotograficznych i wynajęcia mnie w tym dniu by zrobić wspaniały prezent niespodziankę dla siostry, czy koleżanki, która wychodzi za mąż.

Reportaż z wieczoru panieńskiego w Kołobrzegu

Było mi niezmiernie miło zostać zaproszonym jako fotograf z Kołobrzegu na krótką sesję Panieńską Olci. Sesja odbyła się pod sam wieczór na plaży po zachodniej stronie Kołobrzegu. Pogoda do zdjęć nam dopisała i sesja fotograficzna była przesiąknięta ciepłym kolorem zachodzacego słońca a wiatr figlarnie czochrał dziewczynom włosy. Zapraszam wszystkich na krótki fotograficzny zwiastun z pleneru Olci, która wraz z siostrą i koleżankami pozowały na tle morza.

wieczór panieński w Kołobrzegu

Fotograf na wieczór panieński w Kołobrzegu. fot. www.64iso.pl

Reportaże wieczoru panieńskiego Kołobrzeg

Szczęśliwa trzynastka w wieczorze panieńskim

W wieczorze Panieńskim wzięło udział trzynaście sympatycznych dziewcząt z Olą w roli głównej. Niektóre uczestniczki przyjechały na ta imprezę z zagranicy i szalały z radości na widok swej przyjaciółki. Przygotowały dla przyszłej Panny Młodej piękny słowiański wianek z kwiatów polnych i liści wierzby. Ola pozowała dzielnie i z radością jak doświadczona modelka. Dziewczęta pozowały ochoczo, a najweselszą zabawą było ćwiczenie rzucania przez Olę welonu i łapania go przez dziewczęta. Z racji ostrej rywalizacji ograniczyliśmy się do dwóch prób, gdyż trening groził uszczebkiem na zdrowiu. Każda bowiem uczestniczka walczyła zażarcie.

Fotograf na plener panieński Kołobrzeg

Sesje fotograficzne w Kołobrzegu

Na sesji bawiliśmy się w pozowanie indywidualne i zespołowe. Był też szampan na plaży i jego wystrzałowe otwieranie. Olcia pierwszy raz otwierała szampana na plaży i poradziła sobie świetnie. Po toastach i wypiciu przysłowiowej lampki szampana, nadszedł czas na obowiązkowe selfie na tle morza. Dziewczyny wykonane zdjęcia umieszczały natychmiast na portalach społecznościowych. Na koniec każda z dwunastu dziewcząt zapozowała z przyszłą Panną Młodą. Fotografii portretowej sprzyjało zachodzące słońce, które dodało wspaniałych kolorów i kontrastów na twarzach uczestniczek sesji.

 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński
 • fotograficzny prezent na wieczór panieński

Fotograf Kołobrzeg

Copyright © 2020. All rights reserved

www.64iso.pl