Fotografia

Copyright © 2021. All rights reserved.

Cyfrowo

Nieustannie szukam wzrokiem tematów do fotografowania. Od dwóch dziesięcioleci profesjonalnie fotografuję wesela. Specjalizuję się w reportażach ślubnych i wieczorach panieńskich. Organizuję bogate w miejsca plenery i sesje fotograficzne w Kołobrzegu.

Fascynuje mnie prócz fotografowania uroczystości weselnych również fotografia ciążowa oparta na elementach modelingu. Dysponuję pięknymi sukniami ciążowymi, które chętnie udostępniam na potrzeby sesji brzuszkowych. Od lat też fotografuję dzieci w szczególności ich wesołą naturę i swobodę pozowania.

Analogowo

Prywatny czas poświęcam fotografując w technice tradycyjnej zwanej inaczej fotografią analogową. W tej ponad stu letniej sztuce specjalizuję się w artystycznej fotografii kobiecej tworząc klimatyczne portrety, sesje glamour, beauty, buduar, oraz portfolia dla modelek w Kołobrzegu i jego najbliższych okolicach.

Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub, wesele, plener w Kołobrzegu oraz jego bliskich okolicach i trafiliście na moją stronę poświęconą fotografii, to zachęcam do kontynuacji tej wizyty i zapoznania się z moim portfolio. Na tej stronie znajdziecie wiele zakładek ukazujących sposób w jaki fotografuję.

Zdjęcia ślubne Kołobrzeg

Siła obrazu jest silniejsza niż tekst, więc chciałbym zacząć naszą przygodę od zaprezentowania kilkunastu prac jakie wykonałem na przestrzeni kilku lat na weselach w Kołobrzegu. Dziękuję wszystkim moim parom ślubnym za zaufanie i pomoc w realizacji tych obrazów, którymi chwalę się w poniższej galerii.

 • Zdjęcie przedstawia młodą parę fotografowaną jesienią na tle jeziora i drzew z których opadają krople wody
 • Fotografia eksponująca ślubną parę na środku płytkiej zatoczki jeziora
 • Widok panny młodej leżącej na sofie stylowego pałacu pochodzenia pruskiego
 • Panorama holu Bursztynowego Pałacu gdzie na środku pozuje do zdjęć młode małżeństwo
 • Plenerowe zdjęcie zakochanej pary na tle kwitnącej magnolii
 • Zdjęcie ilustrujące zimę i dwoje zakochanych małżonków siedzących na śniegu
 • fotografia obrazująca chwile czułości świeżych małżonków siedzących na burcie łodzi na tle malowniczego jeziora
 • Panna młoda siedząca na huśtawce w otoczeniu swego męża i zieleni lasu
 • Portret mieszanej w kolor skóry pary na tle drzew liściastych
 • Bliski portret pięknej twarzy Panny Młodej podczas wykonywania makijażu
 • Portret urodziwej brunetki w welonie ślubnym patrzącej w swą prawą stronę
 • Młoda Para patrząca na swój wymarzony tort ślubny na tle refleksów świetlnych przedzierających się przez sceniczny dym
 • Oddalony portret Panny Młodej o urodzie modelki na tle płaskorzeźby w pałacu Amber Palace
 • Baśniowy drewniany mostek w porannej mgle a na nim przytulona ślubna para
 • Stojąca w uścisku para pozująca na plenerze ślubnym na tle starej kamienicy
 • Biegnąca razem para małżeńska na tle pałacu w Juchowie
 • Oddalony portret zakochanych ludzi na tle starego budynku browaru z czerwonej cegły
 • Całująca się para zakochanych na długich i stromych drewnianych schodach starego pałacu

Fotograf ślubny Kołobrzeg

Rejestruję dla Was ulotne chwile

Zdjęcia, które Wam tu zaprezentowałem w postaci galerii wykonałem na przestrzeni kilku lat i mam z nimi wciąż żywe wspomnienia. Chciałbym by obrazy te ukazujące piękno ślubu przemówiły i opowiedziały swe historie wzbogacając moją stronę.

Fotografia ukazująca Parą Młodą w tłumie gości trzymających sztuczne ognie

Fotografia ślubna - fot. www.64iso.pl

W krótkich streszczeniach zdobędę się na odwagę i opowiem o niektórych fotografiach i okolicznościach jakie towarzyszyły przy ich rejestrowaniu na materiał światłoczuły. Dzięki temu dowiecie się jak potrafią być ulotne chwile związane z tak ważnym dniem jak dzień ślubu.

Kreatywna fotografia

Jestem zwolennikiem fotografowania wesel bez silnych eksperymentów i sezonowych efektów wizualnych, jednak moja kreatywność fotografii nie musi na tym cierpieć. Stosuje podczas reportaży ślubnych cała gamę trików i sposobów na ukazanie ważnych chwil w sposób niezwykle ciekawy ale jednocześnie trwały estetycznie na wpływ czasu.

Obrabiając graficznie zarejestrowany przeze mnie materiał nie pochylam się ku metodom wsadowej obróbki, wszystkie zdjęcia traktuje indywidualnie i wszelkie korekty barwne nanoszę bez udziału presetów. Dzięki temu fotografia nie staje się spójna poprzez zabarwienie jej do modnych dziś atramentowych tonacji ale staje się spójna poprzez jej naturalność barw jaka nas otacza.

Obraz w czerni i bieli ciekawie ukazujący wysoko uniesione i wystające same dłonie Panny Młodej i jej mamy podczas zakładania sukni ślubnej

Kreatywna fotografia - fot. www.64iso.pl

Ustalając monochromatyczność barw na fotografii staram się znaleźć obrazy wybitnie do tego pasujące, nie wykorzystuję tu ucieczki przed kłopotliwym balansem bieli tylko wykorzystuję kradzież barw do uzyskania i wzmocnienia ekspresji obrazu.

Drogi czytelniku, wiesz teraz nieco więcej o mojej pasji. Jeśli pozwolisz opowiem jeszcze o swojej miłości do zdjęć. Czytając kolejne rozdziały dowiesz się, że fotografia weselna to rozbudowana dziedzina sztuki. Mam nadzieję, że lektura ta pozwoli Tobie zastanowić się nad trafniejszym wyborem fotografa na swoje wesele.

Sesje fotograficzne

Ważnym elementem każdego wesela jest sesja plenerowa, przyznam to moje oczko w głowie. Mimo wielu lat fotografowania wesel wciąż z wielkim entuzjazmem zabieram Młode Pary na fotograficzne sesje ślubne w okolice nie tylko Kołobrzegu i jego pięknych plaż, ale również na kołobrzeskie uliczki, alejki czy już tak bardzo słynne ławeczki tego miasta.

Fotografia pokazująca ślubną parę przytuloną do siebie na tle zabytkowej poręczy i płaczącej wierzby

Sesje ślubne - fot. www.64iso.pl

Często zachęcam nowożeńców na sesje w pałacach i zamkach których lokalizacje są mi bardzo dobrze znane. liczne kontakty z właścicielami tych starych obiektów zaowocowały długoletnią współpracą i przynoszą doskonałe efekty w postaci klimatycznych fotografii plenerowych.

Romantyczny obraz fotograficzny z zakochana parą całującą się przy fortepianie w Bursztynowym Pałacu

Sesje w Amber Palace - fot. www.64iso.pl

Estetyka, minimalizm i dobieranie tła do prostych form pozowania zamkniętego w ramy miłości to element charakterystyczny dla mojej fotografii ślubnej.

Portrety ślubne Kołobrzeg

Fotografia ślubna Kołobrzeg, portret ślubny Młodej Pary nad morzem w Kołobrzegu

Portret Młodej Pary nad morzem - fot. www.64iso.pl

Portret z Mercedesa

Ostre słońce stało w zenicie i dokuczało swym jasnym światłem w soczewkach obiektywu. Czekałem w roli fotografa ślubnego na przyjazd Panny Młodej pod kościół w Kołobrzegu. Goście weselni zgromadzili się przed wejściem do świątyni rozmawiając dyskretnie ze sobą. Po krótkiej chwili pojawił się ślubny Mercedes z Panną Młodą na tylnym siedzeniu. Martwiłem się ostrym światłem słońca padającym pionowo na ziemię, dla fotografa ślubnego to trudne i wymagające oświetlenie w reportażu ślubnym.

Mercedes zaparkował blisko kościoła a Panna Młoda siedziała w środku za zamkniętymi szybami eleganckiego samochodu. W pewnej chwili szyba samochodu odbijająca krajobraz otoczenia kościoła została opuszczona i można było zobaczyć twarz dziewczyny ubranej w suknię ślubną i diademem na głowie. Wyglądała tak pięknie, że szybko podkradłem się do drzwi samochodu i unosząc się na palcach ujrzałem przez obiektyw piękny kadr.

W kadrze ujrzałem portret pięknej kobiety przygotowanej do ślubnego kobierca wpatrzonej gdzieś w dal, w oczach dziewczyny widać było radość i dumę. Przez chwilę zdawało mi się, że Panna Młoda dyskretnie pozuje udając jednak, że mnie nie widzi. Refleksy południowego słońca odbijały się od rantów szyby tworząc w swej nieostrości cudny efekt tajemniczości.

Bardzo polubiłem ten portret nie tylko ze względu na urodę Panny Młodej i powagę chwili, ale ze względu na pokonanie trudnych warunków oświetleniowych jakie o tej godzinie panowały. Fotografia czasem zaskakuje nawet najbardziej doświadczonych fotografów, to jest w niej piękne.

Portret Panny Młodej zrobiony przez szybę samochodu w słoneczny dzień

Portret Panny Młodej - fot. www.64iso.pl

Tło dla portretu

Tło dla fotografii portretowej jest ważnym składnikiem i stanowi element kontrastu dzięki któremu zauważamy obraz. Rodzaj tła wpływa na odbiór fotografii portretowej przez widza, jego faktura, jasność, odległość i rozmycie wzbogaca estetykę portretu.

Istnieje wiele publikacji na ten temat i wciąż są pisane nowe. Fotografia rządzi się jednak swoimi prawami i wykonanie portretu podczas dnia ślubu jest często okupione pośpiechem, który znacząco wpływa na jakość kompozycji w fotografii.

Fotografując często nad morzem mam sprawdzony sposób na ciekawe nie tuzinkowe tło dla portretu wykonywanego podczas wesela. Tłem tym są liście na wietrze często wiejącym nad Bałtykiem.

Liście na wietrze

Liście poruszane delikatnym wiatrem nad morzem są dla mnie idealnym tłem do wykonania portretu w dniu ślubu lub pleneru dla Młodej Pary. Takie tło możemy znaleźć fotografując wesele nie tylko nad morzem w Kołobrzegu, Międzyzdrojach czy Ustce ale i w każdym dowolnym miejscu ślubu.

Najlepiej gdy liście są dynamicznie poruszane przez wiatr a słońce bezpośrednio lub przez zachmurzone niebo świeci nam przez listowie prosto do obiektywu. Ustawiając Młodą Parę do portretu zadbajmy o ich chwilowy bezruch ustawiając dość długi czas naświetlania nawet do 1/10 sekundy. Tło jakie nam się narysuje jest unikatowe ze względu na delikatne poruszenie liści na wietrze. Powstały w tej technice bokeh nie ma sobie równych pod względem prostoty i finansowych środków przeznaczonych na obiektyw.

Portret pięknej dziewczyny ze swoim mężem na tle liści na wietrze

Liście na wietrze jako tło portretów - fot. www.64iso.pl

Plener nad morzem

Ostatnia sekunda dla fotografa

Wcielając się w rolę fotografa weselnego często jest mi dane zauważyć dużą kapryśność pogody związanej z obecnością Bałtyku. Gdybym sięgnął wspomnieniami wstecz i próbował zliczyć ile to razy trzeba było przesunąć plener ślubny nad morzem na inny termin, liczba mogła by zaskoczyć nie jedną Parę Młodych. Szykując się na sesję ślubną nad morzem pewnego czerwcowego późnego popołudnia obawiałem się zmiennej aury która panowała od kilku dni. Jak samo wesele i zdjęcia ślubne w Kołobrzegu udały się pod względem pogody, to planowany plener ślubny stał pod znakiem zapytania, decyzja jednak zapada i jedziemy na plażę robić zdjęcia z Państwem Młodym.

Odrobina szczęścia na plenerze

Szczęście potrzebne jest też i w fotografii, mimo doświadczenia fotografa i nowoczesnego sprzętu fotograficznego czasem właśnie one jest odpowiedzialne za wykonanie tego a nie innego zdjęcia. Tak właśnie było na wspomnianym wcześniej plenerze ślubnym, gdy pogoda nie dopisywała i sesja na plaży nie mogła doczekać się słońca. Gdy postanowiliśmy wykonać ostatnie kadry z kieliszkami szampana, zauważyłem promyk nadziei na piękny zachód słońca pośród gniewnych obłoków nieba. Zdjęcia z szampanem miały być wykonane metodą strobist i widząc co się dzieje szybko odpuściłem ustawianie kilku lamp na rzecz tylko jednej stojącej na ziemi. Pan młody zajęty był szukaniem szampana w samochodzie i nie było czasu umieścić go obok Panny Młodej, wszystko trwało zaledwie kilka sekund. Kobieta spojrzała w kierunku słońca a wiatr rozwiał jej piękne długie naturalnie kręcone blond włosy, promienie słońca rozświetliły rozwiane włosy i to był moment by nadusić spust migawki mego aparatu.

Kołobrzeg plener ślubny nad morzem, promyk nadziei w fotografii ślubnej

Plener nad morzem, promyk nadziei w fotografii - fot. www.64iso.pl

Fotografia ciążowa Kołobrzeg

Fotografuję kobiety w ciąży

Na przestrzeni kilku lat rozwijam pomysł wykonywania sesji dla kobiet przy nadziei w technikach cyfrowych i analogowych w oparciu o doświadczenia modelingowe. Oznacza to że podczas sesji lub pleneru rejestruję kadry kobiecej sylwetki aparatem cyfrowym oraz sprzętem do fotografii analogowej.

Fotografia ukazująca kobietę w 9 miesiącu ciąży w koronkowej sukience

Fotografia ciążowa w technice analogowej - fot. www.64iso.pl

Doświadczenia modelingowe nauczyły mnie organizować sesje stylizowane i pieczołowicie przygotowywane pod kątem doboru sukien lekko transparentnych, miejsc i rodzaju tła. Osoba fotografowana nie musi się martwić zdobyciem odpowiedniej sukni gdyż posiadam w swoich zbiorach wiele ich odmian. Wszystkie są starannie uprane w antyalergicznych płynach i gotowe do założenia.

Dlaczego analogowo?

Poprawnie wykonana sesja ciążowa w technice analogowej potrafi swym klimatem i jakością zdjęć zdobyć wielkie uznanie na wiele lat. Proszę sobie wyobrazić, że zdjęcia analogowe które wykonuję na średnim formacie potrafią być dziesiątki a nawet setki razy większe niż najnowsze fotografie cyfrowe.

Wywoływanie filmów które zostały naświetlone na sesji brzuszkowej wykonuję u siebie w ciemni fotograficznej. Bazując na materiałach monochromatycznych nisko czułych powstałe negatywy praktycznie nie zawierają szumu i ziarna nawet na wydrukach powyżej jednego metra.

Portret czarnobiały dziewczyny w ciąży na tle spokojnego jeziora odbijającego chmury

Sesje brzuszkowe Kołobrzeg - fot. www.64iso.pl

Fotografowanie w technice analogowej zawiera w sobie odrobinę ryzyka dlatego każda sesja wykonywana w ten tradycyjny sposób podparta jest równolegle techniką cyfrową, tworząc swoistą kopię bezpieczeństwa ale i urozmaicenie kolorem i inną perspektywą.

Sesje brzuszkowe

Organizując sesje brzuszkowe zdaję sobie sprawę z sytuacji w jakiej pozująca przyszła mama jest i dobieram takie miejsca na plan zdjęciowy by można było wykonać ją szybko i bez zbędnego wysiłku.

Panie które są z natury nieśmiałe uspokajam i zapewniam, że pozowanie niczym modelka w stanie błogosławionym nie jest trudne i ogranicza się w zasadzie tylko do kilku mało wymagających póz.

Ciężarna dziewczyna w białej koronkowej sukni na tle gęstego lasu stojąca boso na małym poniemieckim betonowym mostku

Artystyczne zdjęcia ciążowe w Kołobrzegu - fot. www.64iso.pl

Ile to kosztuje?

Cena za sesję plenerową w technice cyfrowej zawiera się w przedziale 500-600 zł a w skład usługi wchodzą pliki w formie cyfrowej w ilości około 20 obrobionych graficznie fotografii.

Sesje z udziałem sprzętu analogowego średnioformatowego i materiałów światłoczułych są droższe i ich ceny zawierają się w przedziale 1000-1200 zł. W usłudze znajdą się wysokiej rozdzielczości skany negatywów które będzie można drukować do rekordowo dużych formatów bez utraty jakości. Pliki te są również poddane stosownej korekcji graficznej.

Stojąca ciężarna piękna kobieta na starym betonowym moście

Sensualne plenery ciążowe Kołobrzeg - fot. www.64iso.pl

Fotografia dzieci Kołobrzeg

 • Widok małej dziewczynki w kapeluszu zerkającej przez płot z siatki drucianej
 • Zdjęcie przedstawiające starszą dziewczynę w moherowym sweterku z wyciągniętą raczką w kierunku listka drzewka
 • Portret radosnej dziewczynki przekornie patrzącej w bok kadru
 • Fotografia portretowa śmiejącej się do obiektywu dziewczynki na huśtawce
 • Ujęcie dziewięcioletniej twarzy dziewczynki w kaszkiecie
 • Portretowe zdjęcie kilkunastoletniej panny z długimi włosami w letnim kapeluszu

Fotografia dziecięca

Wasze dzieci w moim obiektywie

Fotografia dzieci to moim zdaniem najtrudniejsza z dziedzin fotografii. Pamiątki te przynoszą najwięcej radości zarówno dla samych rodziców a po upływie czasu dla fotografowanych dzieci.

dziewczynka z rozwianymi włosami stojąca na tle młodego zboża

Plenery dla dzieci - fot. www.64iso.pl

Zapraszam rodziców z dziećmi na sesje i plenery na których wykonuję portrety dzieci techniką fotografii cyfrowej, analogowej i hybrydowej.

Zdjęcia dla dzieci

Sesje dziecięce

W otaczającym nas świecie smartfonów dominuje fotografia o specyficznym niekorzystnym wyrazie mnogości kadrów.

Portret dziewczynki o niezwykle ciekawym spojrzeniu

Artystyczne portrety dzieci - fot. www.64iso.pl

Jako fotograf dzieci staram się tworzyć wyjątkowe portrety przesiąknięte wrodzoną naturalnością dzieci, które z wiekiem zatracają tą niezwykłą cechę tak bardzo pożądaną w fotografii portretowej.

Mała modelka

Darmowe sesje dzieci

Kilka razy w roku organizuję darmowe sesje fotograficzne dla dzieci w Kołobrzegu. W ten sposób realizuje swoje projekty artystyczne związane ze światem bajek, baśni i legend.

Portret dziewczynki w okularkach i berecie czytającej książkę w łódce

Studio fotografii dziecięcej - fot. www.64iso.pl

Jeśli Wasze dziecko jest nad wyraz fotogeniczne i cierpliwe a chcielibyście Państwo wprowadzić swoje pociechy w baśniowy świat kilku kadrów zapraszam do rezerwacji terminów.

Fotografia tradycyjna Kołobrzeg

 • Fotografia czarnobiała pokazująca uschniętego liścia na starej desce
 • Czarnobiały obraz fotograficzny kwiatów leśnych ukazany w ciekawej perspektywie unikatowego obiektywu
 • Zdjęcie pęczka owoców drzewa egzotycznego w niespotykanej płytkiej głębi ostrości
 • Obraz w monochromie owoców bzu z bliskiej odległości obiektywem tworzącym bardzo trójwymiarowy efekt wizualny
 • Fotografia monochromatyczna przedstawiająca szczegóły spalonego pnia drzewa
 • Ujęcie starej wiejskiej ławki dla kibiców zarośniętej w wysokiej trawie opuszczonego boiska
 • Leżące na wydmach kawałki uschniętych drzew lasów nadmorskich
 • Fotka krajobrazowa z uschniętym drzewem wyrastającym z wydm nadmorskich
 • Perspektywa płotu dla turystów zbudowana z grubego sznura i drewnianych pali
 • Widok drewnianej trybuny dla kibiców pływackich z widokiem flar i refleksów od słońca wpadającego przez obiektyw
 • Krajobraz morski z budowlą betonową w kształcie bumerangu osadzoną na morzu bez dostępu z brzegu
 • Futurystyczny czarnobiały obraz nitów elewacji wykonanej z miedzianej blachy

Fotografia analogowa Kołobrzeg

Dla niektórych osób fotografia tradycyjna zwana również analogową lub chemiczną wydawać się może bardzo przestarzała i nie warta uwagi, zapewniam, że tak wcale być nie musi. Fotografowanie techniką tradycyjną wciąż jest traktowane przez nieliczną grupę fotografów za metodę niedoścignioną w efekty wizualne zwłaszcza przy portretach.

Portret modelki w jesiennym kaszkiecie

Fotografia analogowa Kołobrzeg - fot. www.64iso.pl

Fotografia tradycyjna ma wiele zalet a chyba jedną z najważniejszych jest możliwość fotografowania w dużym i średnim formacie. W fotografii artystycznej wielkość medium ma znaczenie, zwłaszcza przy portretach gdzie proporcje twarzy i szczegóły w jasnych partiach obrazu daleko zostawiają w tyle technikę cyfrową.

Piękna młoda dziewczyna w sukience siedząca na drewnianym pomoście patrzy śmiało w obiektyw

Fotografia portretowa Kołobrzeg - fot. www.64iso.pl

Analogowe portrety

Osoby zainteresowane fotografowaniem techniką tradycyjną zapraszam do kontaktu. Osoby chętne do pozowania dla portretów analogowych zachęcam do wcześniejszego kontaktu ze mną w celu omówienia szczegółów takiej sesji.

Portret modelki w pięknym kapeluszu z dawnej epoki

Analogowe portrety kobiet Kołobrzeg - fot. www.64iso.pl

Sesje w średnim formacie

Sesje portretowe w technice analogowej są około 50% droższe od sesji w technice cyfrowej. Różnica spowodowana jest cenami za materiały światłoczułe i odczynnikami chemicznymi potrzebnymi do ich wywołania w procesie negatywowym.

Portret młodziutkiej modelki na tle drewnianych desek

Fotografia Kołobrzeg - analogowe portrety - fot. www.64iso.pl

Magia średniego formatu namalowana bromkiem srebra jest wciąż podziwiana na całym świecie. Artyści z różnych zakątków globu stosują tę metodę obrazowania do tworzenia niezwykłych portretów. Zachęcam do wzięcia udziału w sesjach organizowanych przez moją osobę na terenie Kołobrzegu wszystkie osoby ciekawe efektów tej technologii.

Fotograf na wieczór panieński Kołobrzeg

Prezent na wieczór panieński

Plener panieński

Organizujecie wieczór Panieński dla swojej siostry, przyjaciółki w Kołobrzegu, Mielnie lub innej miejscowości? Zastanawiacie się jaki zrobić prezent dla przyszłej Panny Młodej? Podpowiem Wam, że doskonałym prezentem jest sesja lub pełny reportaż z wieczoru panieńskiego.

Zachęcam Was moje drogie Panie do skorzystania z moich usług jako fotograf na wieczorze panieńskim. Sesja lub reportaż wieczoru panieńskiego to pamiątka na całe życie a swoboda panująca na takich imprezach sprzyja ciekawym zdjęciom.

zdjęcie siedmiu wesołych dziewczyn na wieczorze panieńskim

Fotograf na wieczór panieński - fot. www.64iso.pl

Podczas sesji lub reportażu wieczoru panieńskiego bardzo często powstają fotografie portretowe, które są często wykorzystywane jako fotografie wydrukowane na potrzeby już samego wesela, zarówno dla wystroju sali ślubnej lub podziękowań dla rodziców lub dziadków.

Fotografie z wieczoru panieńskiego najczęściej oddawane są w formie elektronicznej na nośniku i udostępniane na serwerze z hasłem dla zainteresowanych uczestniczek sesji lub reportażu. Istnieje też możliwość wydrukowania wskazanych przez Was zdjęć na dowolnym papierze fotograficznym jaki sobie zapragniecie.

Sesja panieńska

Moda na sesje panieńskie

Miasta nadmorskie takie jak Mielno, Kołobrzeg, Sarbinowo, Łeba, Ustronie Morskie, Władysławowo, Łazy, Międzyzdroje, Ustka, Dąbki, Darłowo, Darłówko, Jarosławiec, Gąski, Chałupy, to doskonałe scenerie do fotografowania wieczoru panieńskiego. Mniejsze miejscowości sprzyjają zabawie, które czasami wymykają się z pod kontroli i stanowią często historie trudne do zapomnienia zwłaszcza, gdy dostaniemy pamiątkę w postaci profesjonalnych zdjęć z tej imprezy.

Fotografia rozbawionych na wieczorze panieńskim dziewczyn pokazujących swoje tatuaże na nadgarstkach

Fotograf na wieczory panieńskie - fot. www.64iso.pl

Sesja Panieńska na plaży

Sesja panieńska, czy wieczór panieński to doskonała okazja by zaprosić fotografa i zrobić z tego dnia ciekawą pamiątkę fotograficzną. Wiadomo, że takie imprezy mają swój urok i szkoda by było nie uwiecznić takiej zabawy poprzez fotografię. Fotograficzna sesja, czy plener panieński, to dobra forma prezentu dla przyszłej Panny Młodej. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług fotograficznych i wynajęcia mnie w tym dniu by zrobić wspaniały prezent niespodziankę dla siostry, czy koleżanki, która wychodzi za mąż.

Reportaż z wieczoru panieńskiego w Kołobrzegu

Było mi niezmiernie miło zostać zaproszonym jako fotograf z Kołobrzegu na krótką sesję Panieńską Aleksandry. Sesja odbyła się pod sam wieczór na plaży po zachodniej stronie Kołobrzegu. Pogoda do zdjęć nam dopisała i sesja fotograficzna była przesiąknięta ciepłym kolorem zachodzącego słońca a wiatr figlarnie czochrał dziewczynom włosy. Zapraszam wszystkich na krótki fotograficzny zwiastun z pleneru Oli, która wraz z siostrą i koleżankami pozowały na tle morza.

wieczór panieński w Kołobrzegu

Fotograf na wieczór panieński - fot. www.64iso.pl

Wieczór panieński w Kołobrzegu

Szczęśliwa trzynastka

W wieczorze Panieńskim wzięło udział trzynaście sympatycznych dziewcząt z Olą w roli głównej. Niektóre uczestniczki przyjechały na ta imprezę z zagranicy i szalały z radości na widok swej przyjaciółki. Przygotowały dla przyszłej Panny Młodej piękny słowiański wianek z kwiatów polnych i liści wierzby. Ola pozowała dzielnie i z radością jak doświadczona modelka. Dziewczęta pozowały ochoczo, a najweselszą zabawą było ćwiczenie rzucania przez Olę welonu i łapania go przez dziewczęta. Z racji ostrej rywalizacji ograniczyliśmy się do dwóch prób, gdyż trening groził uszczerbkiem na zdrowiu. Każda bowiem uczestniczka walczyła zażarcie.

Fotograf na plener panieński

Sesje fotograficzne w Kołobrzegu

Na sesji bawiliśmy się w pozowanie indywidualne i zespołowe. Był też szampan na plaży i jego wystrzałowe otwieranie. Ola pierwszy raz otwierała szampana na plaży i poradziła sobie świetnie. Po toastach i wypiciu przysłowiowej lampki szampana, nadszedł czas na obowiązkowe selfie na tle morza. Dziewczyny wykonane zdjęcia umieszczały natychmiast na portalach społecznościowych. Na koniec każda z dwunastu dziewcząt zapozowała z przyszłą Panną Młodą. Fotografii portretowej sprzyjało zachodzące słońce, które dodało wspaniałych kolorów i kontrastów na twarzach uczestniczek sesji.

 • Trzynaście pozujących na tle morza dziewcząt z balonami w kształcie liter
 • Grupa dziewczyn na falochronie pozujących na wieczorze panieńskim
 • Ujęcie lecącego welonu na plaży nad głowami młodych dziewczyn
 • Dwie dziewczyny na tle morza cieszące się ze złapania welonu podczas zabawy na wieczorze panieńskim
 • Stojąca z welonem przyszła Panna Młoda na tle 12 dziewczyn bawiących się na wieczorze panieńskim
 • Portret przyszłej Panny Młodej z młodszą siostrą
 • Portret przyszłej Panny Młodej z koleżanką ze szkoły
 • Portret przyszłej Panny Młodej z koleżanką z podwórka
 • Portret przyszłej Panny Młodej z koleżanką z pracy
 • Portret przyszłej Panny Młodej z kuzynką
 • Portret przyszłej Panny Młodej z siostrą
 • Portret przyszłej Panny Młodej z koleżanką z zagranicy
 • Portret przyszłej Panny Młodej z koleżanką ze studiów
 • Portret przyszłej Panny Młodej z koleżanką
 • Portret przyszłej Panny Młodej z dawną koleżanką
 • Portret przyszłej Panny Młodej z koleżanką z uczelni
 • Portret przyszłej Panny Młodej ze starszą siostrą
 • Portret przyszłej Panny Młodej z dwoma siostrami

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK