Fotograf Sławno

Copyright © 2021. All rights reserved.

Reportaż ślubny Darłówko Fotograf ślubny Sławno

Reportaż z wesela w Hotelu Apollo w Darłówku

ŚLUB NAD MORZEM W HOTELU APOLLO W DARŁÓWKU

Fotografia ślubna związana jest nie tylko ze sprzętem fotograficznym i doświadczeniem fotografa, związana jest też z poznawaniem ludzi oraz z miejscami gdzie wesela, plenery i sesje ślubne się odbywają. Każde wesele jest inne i każde wesele ma swój unikatowy klimat, nigdy nie spotkałem dwóch podobnych do siebie ślubów. Unikatowość ta powoduje u mnie jako fotografa na wesele, ślub czy plener olbrzymią przyjemność wykonywania zdjęć ślubnych.

HOTEL APOLLO, BURSZTYNOWY PAŁAC, SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM

Reportaż ślubny, który wykonałem dla Magdy i Marcina jest mi szczególnie bliski ze względu na wyjątkowych ludzi jakich poznałem i wyjątkowe miejsce ślubu, który odbył się w Darłówku w Hotelu Apollo położonym nad samym morzem. Sam plener ślubny odbył się w inny dzień i związany był z równie ciekawym miejscem bo z Bursztynowym Pałacem w miejscowości Strzekęcino a końcowe zdjęcia zostały wykonane nad morzem w okolicach Gąsek. Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego z tego wesela i pleneru ślubnego nad morzem.

Fotografia Sławno

SUKNIA ŚLUBNA

Zdjęcia ślubne rozpoczęły się w Sławnie i pierwsze kadry związane były z makijażem Panny Młodej. Magda, to piękna kobieta o urodzie nordyckiej modelki, która wybrała ciekawą suknię ślubną, bazującą na długim trenie z wielką kokardą a wszystko w kolorze ecru.

BUTY ŚLUBNE

Panna Młoda wybrała buty ślubne na wysokim obcasie włoskiego producenta ozdobione bogato brokatem w kolorze złota i platyny. Kształt obcasów powodował drezczyk emocji u mężczyzn i stanowczo przyciągał wzrok wszystkich gości.

CEREMONIA ŚLUBNA W SŁAWNIE

Słowa przysięgi małżeńskiej fotografowałem w małym kosciółku w Sławnie pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego. Ceremonia przebiegła w skąpanym słońcem światłem witraży spokojnie i ze stosownym namaszczeniem.

Fotograf Sławno

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK