Fotograf modowy kobiecy

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotografia dla kobiet

Wykonuję usługi związane z fotografią kobiet, fotografuję we wszystkich technikach również na specjalne życzenie i w technice analogowej. Fotografowanie kobiet to bardzo rozbudowana dziedzina fotografii. W swojej ofercie postaram się przygotować wszystkie warianty ściśle związane z fotografią kobiet.

Zaczynając od fotografowania początkujących modelek wykonywania dla nich polaroidów, portretów kobiecych, sesji fashion, beauty, glamour, buduar, lingerie poprzez budowanie bazy i portfolia dla agencji modelek do fotografii artystycznej i stylizowanej na potrzeby stylistów, wizażystów, prac dyplomowych dla studentów szkół teatralnych baletowych a nawet filmowych.

Wizerunek kobiecy

Wizerunek kobiecy jest chyba najbardziej rozpowszechniany w sztuce fotografowania i trzeba napisać to otwarcie, że płeć piękna lubi się fotografować. Wykonanie sesji dla kobiet to sztuka kompromisu między relacją a techniką i tylko jej odpowiednie proporcje przynoszą najlepsze efekty.

Zaufanie

Jestem osobą budzącą zaufanie już od pierwszych rozmów na tematy związane z fotografią kobiecą, odpowiednia atmosfera na moim planie zdjęciowym przekłada się na efekty a one powodują opinię, która pozwala mi często fotografować kobiety.

Profesjonalizm

Na wszystkich rodzajach sesji kobiecych stawiam na komfort, profesjonalną atmosferę, anonimowość i bezpieczeństwo danych. Dla kobiet stawiających swe pierwsze kroki w takim pozowaniu służę delikatnością i pomocą podczas sesji w dziedzinie pozowania, doborze stylizacji, fryzury i makijażu.

Zmysłowe sesje jako prezent

Są w śród nas kobiety, które choć raz w życiu chcą poczuć się jak modelka. Proponuję więc dla Was drogie Panie sesję, gdzie powstaną zdjęcia o których Wam się wcześniej tylko marzyło. Jeśli szukasz fotografa który wykona dla Ciebie zmysłowe sesje wykonane w wysokiej estetyce i bez wulgaryzmu to czekam na wiadomość od Ciebie. Fotografia zmysłowa może być doskonałym prezentem na walentynki, urodziny czy rocznicę ślubu. Sesja kobieca może też być nowym impulsem, bodźcem po trudniejszym okresie życia by zauważyć w sobie piękno i uwierzyć w siebie jeszcze bardziej.

Przełamanie własnej nieśmiałości

Sesja kobieca może też być sposobem na przełamanie własnej nieśmiałości potrafi też być czynnikiem powodującym radość a z czasem może się stać sposobem na życie i sposobem na poznawanie nowych ludzi różnych narodowości i środowisk artystycznych. Zgromadzone zaś profesjonalne fotografie staną się pamiątką już do końca życia i dowodem na to jak się kiedyś wyglądało. Pewne przysłowie mówi, że lepiej jest coś zrobić niż żałować, że się nie zrobiło.

Twój pierwszy krok

Twój pierwszy krok w kierunku kobiecej sesji fotograficznej możesz już zrobić teraz, pisząc do mnie. Jeśli masz pytania dotyczące sesji postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć. Jeśli nadal walczysz z nieśmiałością na sesje możesz przyjść z dowolną osobą wspierającą, może to być rodzic, opiekun prawny, mąż, chłopak, siostra czy zaufana koleżanka.

TFP sesja bezpłatna

Usługi fotografowania potrafią być dziś poza zasięgiem finansowym wielu marzącym o karierze modelki kandydatkom, jest na to wyjście w postaci sesji TFP, która pozwala zorganizować sesję bezpłatną w zamian za prawo do wizerunku w materiałach promujących działalność fotografa. Taką opcję dla marzących o sesji dziewcząt i kobiet również posiadam.

Oferta na Styczeń 26 / 2022

FOTOGRAFIA MODELEK

spełnij marzenia

zostań modelką już dziś

Tagi:

fotografia kobiet / fotografia modelek / portret tradycyjny / portret cyfrowy / sesje beauty / artystyczna fotografia kobiet / stylizacja modowa / kontakt

Modelka z rozwianymi na wietrze włosami pozująca przy starym płocie w łososiowej balowej sukni

Fotografia modelek - pozowała modelka Klaudia - fot. www.64iso.pl

Oferta dla modelek

  • Polaroidy - 250 zł

  • Wizaż do sesji - 100 zł

  • Pełne portfolio - 500 zł

  • Sesja fotograficzna w studio - 400 zł

  • Sesja fotograficzna w plenerze - 350 zł

  • Możliwa sesja TFP dla wybranych modelek

  • Możliwa sesja w technice analogowej za dodatkową opłatą

Jak zostać modelką?

Marzenia są po to by je realizować, choć czasem niektóre z tych marzeń wydają się nieosiągalne, to jednak ich realizacja może być łatwiejsza niż się Wam drogie Panie wcześniej wydawało. Jestem osobą, która może odpowiedzieć jak zostać modelką lub wręcz przyczynić się do zrealizowania marzeń o karierze modelki lub fotomodelki poprzez wykonanie Wam pierwszej sesji modelingowej.

Portfolio dla modelki

Stworzenie dobrego i ciekawego portfolia dla modelki zajmuje początkującym kandydatkom dużo czasu i licznych mniej lub bardziej udanych sesji fotograficznych z różnymi twórcami. Zachęcam Was dziewczęta to zrealizowania tylko u mnie początkowych sesji które dzięki mojemu doświadczeniu staną się dobrym startem w świecie fotografii kobiecej pozbawionym frustracji, niepewności i obawy o wyniki sesji.

Polaroidy dla modelki

Polaroidy dla modelki to pierwszy krok jaki powinna dziewczyna zrobić myśląc poważnie o karierze i sukcesie w agencjach modelek. Choć polaroidy wydają się prostym zdjęciem w istocie źle wykonane potrafią przynieść więcej szkody niż pożytku dla ubiegającej się kandydatki na modelkę. W polaroidach ważne jest ukazanie wizerunku w prawdziwych proporcjach ciała, a do tego potrzeba niezbędnej wiedzy i optyki.

Sesje dla modelek

Po wykonaniu polaroidów zachęcam Was do wykonania drugiego kroku czyli do wzięcia udziału w sesji dla modelek, która uzupełni portfolio i przyczyni się do szybszego wypromowania wizerunku jako kompletnej modelki. Dlaczego zalecam na początku drogi wykonanie kompletu zdjęć tylko u mnie? Zaczynając swoją drogę jako początkująca modelka łatwiej jest wykonać serię sesji z jednym fotografem i wykorzystać już zdobyte zaufanie do jeszcze lepszych efektów.

Zapytaj o szczegóły

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące szczegółów sesji fotograficznej, lokalizacji, dojazdu, terminu lub jakieś ciekawe propozycje albo sugestie dotyczące fotografii związanej z modelingiem napisz do mnie postaram się odpisać na wszystkie pytania już w ten sam dzień.

Oferta na Styczeń 27 / 2022

PORTRET TRADYCYJNY

technika analogowa

średni format

Tagi:

fotografia kobiet / fotografia modelek / portret tradycyjny / portret cyfrowy / sesje beauty / artystyczna fotografia kobiet / stylizacja modowa / kontakt

Portret modelki w sukience w małe groszki

Portret tradycyjny w średnim formacie - pozowała Natalia - fot. www.64iso.pl

Oferta dla portretu tradycyjnego

  • Wizaż do sesji - 100 zł

  • Możliwa sesja TFP dla wybranych modelek

  • Portret tradycyjny średni format barwny 8 skanów 550 zł

  • Portret tradycyjny średni format plus plener 15 skanów 850 zł

  • Portret tradycyjny średni format w monochrom 8 skanów 450 zł

  • Możliwa moja stylizacja i garderoba w cenie pakietu z plenerem

  • Oferta portretu tradycyjnego poprzedzona jest techniką cyfrową

Portrety dla kobiet

Oferuję wykonanie kobiecych portretów w technologii analogowej na filmach średniego formatu monochromatycznych i barwnych. Naświetlone filmy zostają po sesji wywołane w ciemni a po ich wyschnięciu skanowane do plików cyfrowych i w razie konieczności poddane obróbce graficznej.

Technologia ta jest nadal stosowana przez większość liczących się portrecistów na całym świecie za niezwykle naturalnie oddaną fakturę i tonalność skóry, wierność oddania proporcji twarzy, ciekawą plastykę obrazu, za jakość wydruku w dużym formacie i za fenomenalne oddanie szczegółów jasnych partii obrazu.

Analogowe sesje portretowe mogę wykonać zarówno w domu modelki jak i w plenerze czy wynajętych na potrzeby sesji pomieszczeniach. Najczęściej z takiej sesji portretowej wykonanej na sprzęcie analogowym powinno powstać około 8-10 fotografii. Czas oczekiwania na oddanie prac w technice analogowej wynosi od dwóch do trzech tygodni.

Portrety analogowe rejestrowane na błonach filmowych w średnim formacie to najwyższa jakość za którą trzeba też więcej zapłacić. Wszystkie chętne Panie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i wyceny usługi, która może różnić się w zależności od lokalizacji czy potrzeby wynajęcia wizażystki.

Uroda przemija bezpowrotnie i warto ją uwiecznić w każdym etapie życia za pomocą fotografii, zaś technika analogowa w średnim i dużym formacie jest bez precedensu wyznacznikiem najwyższej jakości obrazu portretowego gdzie wielkość obrazu i tonalność świateł a specyficzne ziarno bromku srebra i niezwykła plastyka obrazu dodaje mu również alchemicznej mocy.

Zapytaj o szczegóły

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące szczegółów portretu tradycyjnego, lokalizacji, dojazdu, terminu lub jakieś ciekawe propozycje albo sugestie dotyczące fotografii związanej z portretem napisz do mnie postaram się odpisać na wszystkie pytania już w ten sam dzień.

Oferta na Styczeń 28 / 2022

PORTRET CYFROWY

sesje portretowe

technika cyfrowa

Tagi:

fotografia kobiet / fotografia modelek / portret tradycyjny / portret cyfrowy / sesje beauty / artystyczna fotografia kobiet / stylizacja modowa / kontakt

Portret czarno biały modelki w długich rozwianych na wietrze włosach wykonany pod ostre słonce

Sesje portretowe - pozowała modelka Klaudia - fot. www.64iso.pl

Oferta dla portretu cyfrowego

  • Wizaż do sesji - 100 zł

  • Możliwa sesja TFP dla wybranych modelek

  • Portret w technice cyfrowej 10 ujęć 250 zł

  • Konwersja do wersji monochromatycznej 50 zł

  • Portret w technice cyfrowej w studio 10 ujęć 450 zł

  • Portret w technice cyfrowej plus sesja w plenerze 15 ujęć 650 zł

  • Możliwa moja stylizacja i garderoba w cenie pakietu z plenerem

Portret

Portret cyfrowy to dziś najpopularniejszy rodzaj fotografii kobiecej, wykonany prawidłowo potrafi zachwycić każdego odbiorcę. Wśród zalet portretu wykonanego techniką cyfrową jest jego niska cena, dzięki czemu jest wśród najmłodszych uczących się jeszcze modelek bardzo popularny. Cyfrowe sesje portretowe są bardzo proste i realizowane w błyskawicznym tempie, a widoczne efekty na wyświetlaczu lub monitorze komputera szybkie do skorygowania.

Cyfrowe portrety

Wykonuję cyfrowe portrety dla kobiet aparatami pełno klatkowymi o dużym zagęszczeniu pikseli co wpływa na dobre oddanie szczegółów tonacji skóry, oczu, detali rzęs i włosów. Wprawdzie technika analogowa w średnim formacie te szczegóły oddaje na wyższym poziomie to jest to inny pułap jakościowy okupiony wysokimi kosztami. Wszystkie portrety wykonane przez moją osobę są odpowiednio obrobione graficznie według zasad sztuki portretowania.

Ciekawe aranżacje

Zapraszam na portrety wszystkie chętne osoby nie zależnie od wieku i typu urody, to świetna zabawa a oczekiwanie na rezultaty jest prawie natychmiastowe. Fotogeniczność nie do końca zależy od urody, możesz ją odkryć w sobie poprzez zafundowanie sobie sesji portretowej. Potrafię stworzyć ciekawe aranżacje i dodatki do portretów, oferuję pomoc w doborze stylizacji i wizażu a w razie potrzeby zaproszę na sesję profesjonalne wizażystki i stylistki.

Zapytaj o szczegóły

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące szczegółów portretu cyfrowego, lokalizacji, dojazdu, terminu lub jakieś ciekawe propozycje albo sugestie dotyczące fotografii związanej z portretem napisz do mnie postaram się odpisać na wszystkie pytania już w ten sam dzień.

Oferta na Styczeń 29 / 2022

SESJE BEAUTY

fotografia glamour i budouar

Tagi:

fotografia kobiet / fotografia modelek / portret tradycyjny / portret cyfrowy / sesje beauty / artystyczna fotografia kobiet / stylizacja modowa / kontakt

Modelka o blond włosach pozująca przy starych falochronach na plaży Bałtyku w długiej łososiowej sukni

Sesje beauty glamour - pozowała modelka Katarzyna - fot. www.64iso.pl

Oferta dla sesji typu beauty

  • Wizaż do sesji - 100 zł

  • Sesja w studio 10 ujęć 450 zł

  • Sesja w plenerze 10 ujęć 350 zł

  • Możliwa sesja TFP dla wybranych modelek

  • Konwersja do wersji monochromatycznej 50 zł

  • Koszt wynajęcia apartamentu po stronie klientki około 300 zł

  • Dodatkowa własna stylizacja w cenie pakietu z apartamentem

Zdjęcia beauty

Chcesz mieć swoje zdjęcia beauty i właśnie zastanawiasz się nad wzięciem udziału w sesji kobiecej a nigdy wcześniej nie brałaś udziału w takich projektach i nie wiesz czego się spodziewać? Sesje kobiece pod nazwami beauty, to nic innego jak wykorzystanie wielu artystycznych działań w celu pokazania urody kobiety i jej seksapilu w jak najlepszym świetle.

Obraz kobiety w tego rodzaju sesjach jest wielce atrakcyjny, estetyczny, pozytywnie przykuwający uwagę. Moim zadaniem na takiej sesji jest profesjonalnie połączyć takie elementy jak wpływ światła, stylizację, makijaż, tło, pozę do powstania fotografii o najwyższej estetyce i atrakcyjności. Kolejnym etapem po sesji jest bardzo pracochłonna obróbka graficzna mająca na celu poprawienia w sposób zrównoważony i zgodny z zasadami utrwalonych kadrów.

Sesja glamour

Czym się różni sesja beauty od glamour? Sesja beauty jest nieco bardziej naturalna od sesji glamour, wykorzystuje się mniej makijażu a rodzaj światła i obróbka jest bardziej zbliżona naturalności. W sesjach glamour makijaż jest często mocniejszy, oświetlenie modyfikowane dodatkowymi źródłami, kolorystyka w doborze stylizacji bardziej pudrowa a obróbka graficzna bogatsza i ze specyficznym glamourem.

Budouar i lingerie

A czym się różni fotografia budouar i lingerie od fotografii beauty? Sesje typu budouar i lingerie są znacznie bardziej ukierunkowane na kobiecy seksapil, intymność i zakrytą nagość w formie ozdobnej bielizny lub stylizacji pobudzającej zmysły. Wszystko jednak pokazane w sposób wysoce atrakcyjny i estetyczny. Zawsze wszystkie sesje są starannie przygotowane, wcześniej dokładnie omówione i zaakceptowane przez obie strony oraz nigdy nie wykraczające poza ramy ustaleń. Możliwość wykonania sesji z umową na zasadach TFP lub umową ochrony wizerunku.

Zapytaj o szczegóły

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące szczegółów sesji beauty, budouar, lingerie lokalizacji, dojazdu, terminu lub jakieś ciekawe propozycje albo sugestie dotyczące fotografii związanej z sesją napisz do mnie postaram się odpisać na wszystkie pytania już w ten sam dzień.

Oferta na Styczeń 30 / 2022

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA KOBIET

projekty warsztaty sesje plenery

Tagi:

fotografia kobiet / fotografia modelek / portret tradycyjny / portret cyfrowy / sesje beauty / artystyczna fotografia kobiet / stylizacja modowa / kontakt

Modelka pozująca pod parasolem w nietypowej perspektywie obiektywu szerokokątnego

Artystyczna fotografia kobiet - pozowała modelka Magda - fot. www.64iso.pl

Oferta fotografii kobiet typu ART

  • Wizaż do sesji - 100 zł

  • Sesja w studio 10 ujęć 450 zł

  • Sesja w plenerze 10 ujęć 350 zł

  • Możliwa sesja TFP dla wybranych modelek

  • Konwersja do wersji monochromatycznej 50 zł

  • Koszty wynajęcia apartamentu po stronie fotografa

  • Dodatkowa własna stylizacja w cenie pakietu z apartamentem

Wizje artystyczne

Prace dyplomowe

Moje wizje artystyczne to grunt fotografii kobiecej, gdzie realizuje się estetyczne obrazy płci pięknej wykonane za pomocą nie typowych rozwiązań technologicznych, środowiskowych, post produkcyjnych, stylistycznych według wspólnego projektu fotografa, modelki, stylisty czy wizażysty i najczęściej bez wynagrodzenia dla wszystkich stron. To typ fotografii gdzie dużo się wymyśla, ustala a dopiero później realizuje dopięty na ostatni guzik projekt.

Jeśli jako kobieta widzisz się w roli innej niż sesje typu glamour beauty, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Idą tej usługi jest wykonanie sesji fotograficznej pokazującej kobietę w inny równie interesujący sposób, co fotografie sensualne czy budouar.

Ten rodzaj fotografii sięga granic eksperymentów zarówno ze strony fotografa ale też i modelki, dlatego jeśli jesteś osobą kreatywną żądną innych obrazów to właśnie ta sesja może Tobie przynieść wiele radości z kreowania swego wizerunku na gruncie artystycznym.

Studentki wydziałów teatralnych i filmowych często pytają o ten właśnie rodzaj kobiecych sesji. Dość często w ten sposób realizowałem wszelkie prace dyplomowe dla przyszłych aktorek, ale również, fryzjerów, wizażystów, stylistów, scenografów i kostiumologów. Warsztaty fotograficzne uwielbiają ten typ fotografii a modelki które otarły się o takie projekty często są zapraszane na nie.

Wizje artystyczne to idealna sesja dla kobiet o nietypowej urodzie i budowie ciała, kobiety o wyjątkowo wysokiej budowie sprawdzają się na równi z kobietami o odwrotnej proporcji ciała. Taka fotografia kobieca stwarza olbrzymie możliwości dla każdej z Was drogie Panie.

Ciekawe jest też to, że częstymi uczestniczkami artystycznych projektów są kobiety które pozują również do sesji beauty odnajdując niejako odskocznię od fotografii najbardziej popularnej wśród kobiet i fotografów. To dowód na to, że ten nurt fotograficzny płynie wartkim nurtem. Stanowi uznane wartości w fotografii kobiecej i pozwala kształcić się kobietom modelingowo.

Zapytaj o szczegóły

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące szczegółów sesji i projektów artystycznych ich lokalizacji, dojazdu, terminu lub jakieś ciekawe propozycje albo sugestie dotyczące fotografii związanej z własnym projektem napisz do mnie postaram się odpisać na pytania już w ten sam dzień.

Oferta na Styczeń 31 / 2022

STYLIZACJA MODOWA

realizacje projektów stylistycznych

Tagi:

fotografia kobiet / fotografia modelek / portret tradycyjny / portret cyfrowy / sesje beauty / artystyczna fotografia kobiet / stylizacja modowa / kontakt

Obraz przedstawiający stylizowaną na lata 30 parę małżeńską w żałobie

Projekt, stylizacja i pozowanie Agnieszka i Krzysztof R. - fot. www.64iso.pl

Oferta projektów stylistycznych

  • Wizaż do sesji - 100 zł

  • Stylizacje epok historycznych 500 zł

  • Możliwa sesja TFP dla wybranych modelek

  • Koszty wynajęcia obiektów do sesji po stronie zleceniodawcy

  • Sesja w plenerze 150 zł za godzinę zdjęć

  • Wynajęcia mobilnego studia strobist w systemie Nikon 450 zł

  • Konwersje do obróbki graficznej w technologii U-Point 150 zł

Projekty fotograficzne

Realizuję różnego rodzaju projekty fotograficzne związane z szeroko rozumianą reklamą, stylizacją, charakteryzacją, filmem, teatrem, zlotem tematycznym. Jeśli jesteś miłośnikiem stylizacji historycznych i szukasz fotografa który uwieczni Wasz wygląd to zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów sesji, pleneru czy reportażu fotograficznego. Realizuję projekty sprzętowe oparte na zagadnieniach optyki i programowych sposobów obróbki w technologiach U-POINT.

Twój cel

Fotografując już od kilku dekad w różnych technikach siłą rzeczy posiadam liczne kontakty z osobami które zajmują się stylizacją profesjonalnie ale i hobbystycznie. Znam osobiście właścicieli ciekawych obiektów architektonicznych, którzy udostępniają je dla organizatorów warsztatów, plenerów i sesji fotograficznych. Otaczam się w kręgu osób związanych z wizażem na bardzo wysokim poziomie. Znam osoby z cudownymi szafami pełnymi najróżniejszych stylizacji. Jeśli więc myślisz o sesji, masz pomysł lub własny projekt i nie wiesz do kogo się zgłosić podpowiadam, że warto do mnie napisać a zrobię wszystko by projekt osiągnął Twój cel.

Spotkania i warsztaty

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju spotkania dotyczące zagadnień związanych z fotografią, lubię rozmowy i dyskusje dotyczące technik obrazowania cyfrowego ale też i eksperymentów srebrowych. Czynnie uczestniczę w warsztatach fotograficznych czasami sam je organizując dla adeptów fotografii w technikach cyfrowych i tradycyjnych. Zdobyte doświadczenia pomagają mi w realizowaniu najbardziej złożonych projektów fotograficznych.

Zapytaj o szczegóły

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące szczegółów sesji i projektów artystycznych ich lokalizacji, dojazdu, terminu lub jakieś ciekawe propozycje albo sugestie dotyczące fotografii związanej z własnym projektem napisz do mnie postaram się odpisać na pytania już w ten sam dzień.

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK