Fotograf Miastko

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf Miastko Reportaż ślubny z Hotelu Kiston.

Usługi zdjęć ślubnych z wesela w Hotelu Kiston

PHOTOGRAPHIE DE MARIAGE HOTEL KISTON

Miałem przyjemność wykonywać reportaż ślubny w Hotelu Kiston dla Magdaleny i Nino, którzy do Polski przyjechali z Francji. Wesele zorganizowane zostało na Kaszubach w miejscowości Sulęczyno Kaszubskie w Hotelu KISTON. Ceremonia polsko-francuska zaplanowana była w urokliwym kościele w miejscowości Sulęczyno leżącej między Kościerzyną, Lęborkiem a Bytowem.

Sala weselna Hotelu Kiston

Sala ślubna w Hotelu Kiston zrobi wrażenie na każdym kto ją zobaczy. Sala balowa jest duża z wysokim sufitem i sporą ilością światła dziennego wpadającego przez duże i liczne okna. Klimat tam panujący nie jest chłodny ani też zbyt ciepły, posiada równowagę i mimo przepychu dobrze i swobodnie się tam każdy czuje. Fotografowanie wesel w takim miejscu to wielka przyjemność.

Profesjonala fotografia ślubna

Kościół rzymskokatolicki pw. Świetej Trójcy w Sulęczynie jest miejscem przychylnym dla fotografa ślubnego. To jasna świątynia pozwalająca swym rozmiarem fotografować ceremonię ślubną dyskretnie i nie nachalnie. Długie wejście od bram kościoła do ołtarza daje fotografowi ślubnemu wiele okazji do zrobienia ciekawych ujęć wejścia Panny Młodej.

Na ceremonii ślubnej słychać było słowa przysięgi w języku polskim i francuskim. Fotografowanie tak pięknych scen zawsze wywołuje emocje nawet u doświadczonego fotografa ślubnego. Złota poświata panująca w kościele dała na zdjęciach z ceremonii ślubnej wrażenie ciepła i spokoju.

FOTOGRAF MIASTKO

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK