Fotografia ślubna Słupsk

Copyright © 2020. All rights reserved.

Fotograf Słupsk

Fotografia ślubna Słupsk

Od ponad dwóch dekad pasjonuje mnie fotografowanie ludzi. Fotografia ślubna w Słupsku, reportaże ślubne na weselach i plenery ślubne na ziemiach pomorskich dają mi możliwość realizowania tej pasji. Angażuję się bardzo w fotografię analogową w średnim formacie i w technice tradycyjnej często organizuję sesje i plenery. Portrety dzieci są dla mnie największą radością fotografowania. Fotografuję w Słupsku i jego okolicach również sesje narzeczeńskie , wykonuję profesjonalne reportaże z wieczorów panieńskich oraz fotografuję auta na sprzedaż.

 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf ślubny Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf na ślub Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf na wesele Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf ślubny Słupsk
 • Fotograf ślubny Słupsk
 • Fotograf ze Słupska
 • Fotografia ślubna Słupsk
 • Fotograf Słupsk
 • Fotograf na wesele Słupsk
 • Fotograf na ślub Słupsk

Fotograf ślubny Słupsk

Fotograf na wesele w Słupsku

Współczesna fotografia jest bardzo rozbudowną dziedziną rejestrowania obrazem i trudno być dobrym fachowcem we wszystkich jej kierunkach. Moją specjalizacją jest fotografia ślubna w Słupsku, gdzie najczęściej wykonuję pełne reportaże i plenery ślubne.

Jestem fotografem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w fotografowaniu wesel. Zapraszam przyszłe pary ślubne do zapoznania się z moim portfolio i wybrania mnie do uwiecznienia obrazem Waszego dnia ślubu.

Fotografia Słupsk

Sesje narzeczeńskie w Słupsku

Wykonuję też wszelkiego rodzaju sesje i plenery narzeczeńskie w Słupsku, rejestruje również wydarzenia jako fotograf na wieczorach panieńskich i kawalerskich.

Organizuję sesje indywidualne dla kobiet wykonując plenerowe zdjęcia lub sesje modowe w apartamentach typu glamour. Specjalizuję się w portretach monochromatycznych wykonywanych w technice cyfrowej i analogowej utrwalonych na materiałch światłoczułych w średnim formacie, chętnych zapraszam do kontaktu.

Zostań modelką ze Słupska

Darmowe sesje dla modelek

Jeśli marzysz o karierze fotomodelki, modelki lub hostessy i wyróżniasz się wyjątkową urodą, zgłoś swoją chęć na darmową sesję fotograficzną w Słupsku. Kilkanascie razy w roku organizuję bezpłatne sesje, gdzie można wcielić się w rolę modelki i pozować do portretów.

Jest wiele chętnych na tego rodzaju przygodę fotograficzną, więc rezerwuj już teraz termin kontaktując się ze mną również w celu ustalenia wszystkich szczegółów bezpłatnej sesji lub pleneru fotograficznego.

Zdjęcia ślubne Słupsk

Fotograf ślubny Słupsk, portret Panny Młodej z Pałacu w Grąbkowie

Fotografia ślubna Słupsk, portret Panny Młodej w Pałacu z Grąbkowie fot. www.64iso.pl

Fotografie ślubne Słupsk

Reportaże ślubne w Słupsku

Rzeczywistość utrwalona kadrem z wesela jest czymś więcej niż fotografią ślubną. To pamiątka chwili, gdzie miłość przeplata się z nadzieją i marzeniami. Trzymając w ręku aparat na ślubie mam świadomość że rejestruję zdarzenia, które nigdy więcej się nie powtórzą i są tak wyjątkowe jak wyjątkowi są ludzie w nim uczestniczący.

Różnorodność ślubów jest czynnikiem który wciąż zachęca mnie do bycia fotografem ślubnym. Wieloraka barwność postaci występujących na ślubach jest wyzwaniem a przyzwolenie na ich dokumentowanie obrazem w otoczeniu zabawy staje się bukietem emocji i folkloru każdego wesela. Wykonywanie zdjęć na weselach stało się moją wielką pasją i wciąż udoskonalaną sztuką reportażu.

Dziś po 20 latach fotografowania wesel w Słupsku w wiadomościach czytam miłe słowa od wielu par ślubnych, które dane mi było fotografować. Takich kilka zdań po wielu latach potrafi mi przynieść wiele radości z wykonywanej pracy na ślubach. Zdobyte doświadczenie pomaga mi rejestrowaniu indywidualnych cech każdego ślubu i wyczucia wysokiej etsetyki kadru związanej z tak ważnym dniem jak Wasz ślub.

Słupska perła fotografa ślubnego

Pałac Grąbkowo koło Słupska

Na dnie morza leży niepozorna małża i mało kto zadał by sobie trud by ją wydobyć. Gdy jednak taką małżę się wydobędzie i otworzy nigdy się tego nie pożałuje. Ten znany fakt idealnie pasuje do Pałacu w Grąbkowie koło Słupska, który jest dla mnie fotografa ślubnego prawdziwą perłą, którą nie chciałbym się dzielić.

Jednak by pereł było więcej małżę trzeba zwrócić morzu zostawiając w niej coś od siebie. Chciałbym ponownie po tą perłę wrócić i móc ponownie tam fotografować bo jestem zakochany w jej uroku i niepowtarzalności której nigdzie indziej nie znalazłem.

Pałac w Grąbkowie nie dla każdego jest amatora pereł, trzeba umieć zobaczyć w tej niedoskonałości kształtu i prostocie formy piękno fotograficznych kadrów ślubnych. To miejsce na ślub i zdjęcia ma klimat i smak czegoś dziewiczego czegoś podniecającego i ulotnego. Może to za sprawą obficie eksponowanych obrazów z pięknem kobiety autorstwa pędzla hrabiny pałacu, może to coś innego?

Plenery ślubne Pałac Grąbkowo

Plenery, sesje, portrety ślubne Słupsk

Kiedy nad ranem cichnie orkiestra a kieliszki już nie brzęczą Para Młoda niknie w otchłaniach namietności, to czas dla nich i tylko im pozazdrościć. Czy to we śnie czy na jawie, każda kobieta chce choć przez chwilę zostać modelką i ma taką okazję w dniu pleneru ślubnego.

Przed południem Panna Młoda zaczyna odważniej malować oczy i usta pod zakochanym wzrokiem Pana Młodego. Za kilka kwadransów wcielić się w rolę modelki na ślubnym plenerze. Namiętne pozy, tajemniczość, nostalgia przeplatana z radością to ulubione sztuczki Panny Młodej przed obiektywem.

Fotograf Słupsk, sesja ślubna Pałac Grąbkowo

Fotograf Słupsk, sesja ślubna Pałac Grąbkowo fot. www.64iso.pl

Fotograf ślubny ze Słupska

Plenery ślubne w Słupsku

Fotografia artystyczna Słupsk

Fotografia tak jak i teatr potrzebuje odpowiedniego tła, sceny, perspektywy i oświetlenia. Z radością zabieram Pary Młode na plenery w odkrywane przez siebie miejsca nad morzem w Ustce, Pałacu Grąbkowo blisko Słupska, Parku, pod kwitnącą magnolią, starą łodzią na brzegu Słupi, rozbłyskach kropel fontanny w Słupsku, alejkach z drzew od dekad bijących pokłony lub starym browarem w tle.

Jako tło pleneru ślubnego doskonale nadają się lasy, jeziora, rzeczki, łąki i artystycznie rozmazane starym obiektywem linie architektury w mieście Słupsk, zwanym kiedyś Małym Paryżem. Para Młoda na tle tych scenerii wplata swą miłość do siebie i pozwala mnie zapisać te chwile na zawsze nie tylko na karcie aparatu, ale w swej fotograficznej pamięci.

Jeśli podobają się Wam moje historie ślubne, lub obrazy światłem malowane a planujecie ślub w Słupsku lub jego okolicach, to zapraszam do rozmowy przy świeżo zmielonej kawy lub egzotycznej herbacie.

Fotograf ślubny Słupsk, plener ślubny

Fotograf ślubny Słupsk, plener ślubny fot. www.64iso.pl

Plenery ślubne z biegiem rzek

Słupskie magiczne miejsca fotograficzne

Samym środkiem nurtu rzeczki Skotawa płynie welon majestatycznie okręcając się pod wodą. Welon ten po krótkim czasie zatrzymuje się na wystającej gałązce i zostaje uniesiony przez małego chłopca, który za nim bieg. Tym chłopcem byłem ja i był to mój pierwszy epizod związany ze ślubami, choć nie fotograficzny. Od tamtej chwili minęło ponad trzydziesci lat i dziś moje życie wyłącznie związane jest z fotografią ślubną.

Jeśli naszą przygodę z plenerem ślubnym zaczniemy od rzeczki Skotawa warto przenieś się na górną Słupię w okolicach Słupska, gdzie rzeka ta ma bajeczne tła fotograficzne w postaci powalonych drzew, bystrzy czy kamieni w wodzie. Gdy nasycimy swe kadry wartkim nurtem polecam Słupię w okolicach Bydlina, tam powolne majestatyczne nurty drążą wysokie pisaszczyste skarpy. To doskonałe scenerie do statycznych ujęć o każdej porze roku.

Gorącym latem skierujmy się z Młodą Parą nad rzekę Łupawa, tam znajdziemy wypłycenia gdzie połacie obłych kamieni tworzą dywan dla pozującej pary na środku rzeki. Jej czysta i płytka woda powoduje powstanie zjawiska chodzenia po lustrze a krajobraz przypomina Patagonię. W tajemnicy zdradzę Wam, że pod koniec maja w rzeczkach tych pojawia się zjawisko które powoduje, że młoda para otoczona zostaje w rzece setkami sympatycznych owadów przypominających białe motyle.

Plenery ślubne Słupsk, sesja ślubna nad Skotawą

Plenery ślubne Słupsk, sesja ślubna nad Skotawą fot. www.64iso.pl

Fotografia dzieci Słupsk

 • fotografia dzieci Słupsk
 • fotograf dzieci w Słupsku
 • fotografowanie dzieci w Słupsku
 • Zdjęcia dla dzieci w Słupsku
 • fotografowanie dzieci w Słupsku
 • fotografowanie dzieci w Słupsku

Fotograf dzieci Słupsk

Sesje fotograficzne dla dzieci

Portrety dzieci zwracają uwagę swą naturalnością i swobodą pozowania. Organizuję w Słupsku sesje portretowe dla dzieci pod ścisłą opieką ich kochających rodziców oraz ze stosowną umową. Sesje z dziećmi są bardzo nieprzywidywalne i trzeba się liczyć z ich olbrzymią wrażliwością więc fotografii na takich sesjach z najmłodszymi nie powstaje wiele.

Sesje dziecięce w Słupsku

Profesjonalna fotografia dzieci

Panuje opinia, że zdjęcia wykonywane smartfonami są już porównywalne do fotografii wykonanej za pomocą aparatów fotograficznych. Niestety to nie jest ciągle możliwe ze względu na małą ogniskową optyki. Zapraszam więc rodziców z dziećmi na sesje wykonywane profesjonalnym sprzętem zarówno w technice cyfrowej jak i analogowej.

Darowe sesje dzieci w Słupsku

Artystyczna fotografia dzieci

Co pewien czas organizuję bezpłatne sesje dla dzieci w Słupsku, które fotogenicznością i unikalnością urody przyczyniają się do powstania wyjątkowych portretów. Jeśli Wasze dziecko posiada takie cechy i obdarzone jest dużą cierpliwością warto skontaktować się ze mną i zarezerwować termin ustalając szczegóły sesji fotograficznej.

Fotografia analogowa Słupsk

 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk
 • fotografia analogowa tradycyjna Słupsk

Fotografia tradycyjna Słupsk

Średni format w fotografii tradycyjnej

W czasach dominacji fotografii cyfrowej mogło by się wydawać, że fotografia tradycyjna oparta na halogenkach srebra odeszła bezpowrotnie. W fotografii małoobrazkowej technika cyfrowa wyparła bardzo mocno fotografię analogową, jednak w średnim formacie sprawa ma się nieco inaczej. Duże matryce cyfrowe są ciągle w cenach przyprawiających o zawrót głowy, a optyka do nich jest równie droga.

Analogowy średni format jest doskonałą alternatywą dla artystów i amatorów fotografi o większej plastyce niż format małoobrazkowy. Dostępność świetnej optyki za rozsądne pieniążki pozwala na tworzenie obrazów o zaskakującej głębi, a różnorodność filmów pozwala kreatywnie fotografować w różnych warunkach oświetleniowych a powstałe efekty na filmach średnioformatowych są bardzo ciekawe.

Analogowe plenery w Słupsku

Słupskie portrety w technice tradycyjnej

Wykonuję indywidualne sesje portretowe w technice tradycyjnej najczęściej w monochromatycznych odsłonach średnioformatowych. Na sesjach tych powstaje około 6-8 zdjęć, które po wywołaniu w odczynikach chemicznych skanuję i oddaję w postaci pliku cyfrowego.

Taki rodzaj usługi nazywam fotografią hybrydową, ale nic nie stoi na przeszkodzie by materiał wywołany utrwalić na papierze fotograficznym. Zapraszam chętne osoby na sesje w technice tradycyjnej wcześniej rezerwując u mnie wolny termin i ustalająć wszystkie szczegóły sesji.

Fotograf Słupsk

Copyright © 2020. All rights reserved

www.64iso.pl