Fotografia ślubna Piła

Copyright © 2021. All rights reserved.

FOTOGRAF PIŁA

Jestem człowiekiem bardzo wrażliwym na piękno obrazu w otaczającym mnie świecie. Potrafię uchwycić szczęście i miłość ludzi, nie potrafię stać bezczynnie z aparatem w dłoni. Zajmuję się fotografowaniem ślubów w Pile i jej najbliższych okolicach. Wykonuję również sesje narzeczeńskie, reportaże z wieczoru panieńskiego, plenery ślubne oraz fotografie dzieci.

Fotografia ślubna Piła

 • Fotografia ślubna Piła
 • Fotograf z Piły
 • Fotograf ślubny Piła
 • Fotograf Piła
 • Fotograf na ślub z Piły
 • Fotograf na wesele z Piły
 • Fotografia ślubna Piła
 • Fotograf z Piły
 • Fotograf ślubny Piła
 • Fotograf Piła
 • Fotograf na ślub z Piły
 • Fotograf na wesele z Piły

Fotograf ślubny z Piły

Nasze zdjęcia ślubne

Jeśli planujecie ślub i sesję ślubną w Pile lub w jej najbliższych okolicach a spodobały się Wam moje zdjęcia ślubne, to serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego i rozmowy przy kawie lub herbacie. Z wielką radością zostanę Waszym fotografem ślubnym.

Pilska fotografia

Sesje fotograficzne w Pile

Organizuję w Pile sesje fotograficzne związane z wieczorem panieńskim oraz fotografią narzeczeńską. Na życzenie utrwalę radosne chwile na twarzach Waszych dzieci organizując sesje dla dzieci w technice fotografii cyfrowej lub tradycyjnej.

Zostań modelką w Pile

Darmowa fotografia w Pile

Często słyszysz, że masz wyjątkową urodę i nadajesz się na modelkę? Skontaktuj się z nami a może uda się zorganizować dla Ciebie darmową fotograficzną sesję w Pile. Na sesji wcielisz się w rolę modelki lub Panny Młodej reklamując suknię ślubną.

FOTOGRAFIA DZIECI PIŁA

 • fotografia dzieci w Pile
 • fotografia dzieci Piła
 • fotograf dzieci w Pile
 • fotografowanie dzieci w Pile
 • Zdjęcia dzieci Piła
 • Zdjęcia dla dzieci w Pile

Fotografia dziecięca Piła

Pilskie dzieci w obiektywie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do skorzystania z naszych usług fotografowania dzieci w technice cyfrowej i tradycyjnej. Wystarczy do nas napisać ustalić szczegóły i spotkać się na plenerowym planie zdjęciowym. Prosimy napisz już teraz i zarezerwuj wolny termin.

Fotograf dzieci z Piły

Sesje dziecięce w Pile

Piła ma ciekawe miejsca do fotografowania dzieci jednym z takich miejsc jest rewitalizowany park miejski gdzie często fotografujemy. Specjalizujemy się w wykonywaniu portretów dzieci o unikatowym charakterze, chcemy by nasze zdjęcia najmłodszych były wyjątkowe w odbiorze.

Mała modelka z Piły

Darmowe sesje dzieci w Pile

Zdarza się, że dysponujemy wolnym czasem i chęcią fotografowania w technice tradycyjnej. To szansa na darmową sesję portretową dla dzieci. Jeśli uważasz, że twoje dziecko jest wyjątkowo fotogeniczne i zniesie nasze wymogi wspólnego fotografowania skontaktuj się z nami za pomocą poczty elektronicznej.

FOTOGRAFIA TRADYCYJNA PIŁA

 • fotografia analogowa tradycyjna piła
 • fotografia analogowa tradycyjna piła
 • fotografia analogowa tradycyjna piła
 • fotografia analogowa tradycyjna piła
 • fotografia analogowa tradycyjna piła
 • fotografia analogowa tradycyjna piła

Fotografia analogowa Piła

Analogowa pasja w Pile

Fotografia tradycyjna jest dla mnie odskocznią od pracy zawodowej, siła plastyki obrazów średniego formatu potęgowana chemiczną metamorfozą, zachęca do działania. Technika hybrydowa pozwala na jej eksponowanie w środkach masowego przekazu tak samo łatwo jak fotografie z aparatów cyfrowych.

Zdjęcia tradycyjne Piła

Fotografia średnioformatowa Piła

Jestem pasjonatem aparatów analogowych średniego formatu i nieustanie je gromadzę w swoich zbiorach tak samo jak obiektywy do nich. Uwielbiam sam budować i przerabiać obiektywy na podstawie starych szkieł o ciekawych przeznaczeniach nie do końca związanych z fotografią tradycyjną.

Portrety analogowe Piła

Analogowe portrety w Pile

Bardzo chętnie wykonam sesje portretowe w technice tradycyjnej zwanej też analogowej. Wyższe koszty sesji łagodzone są efektami jakie powstają na nisko czułych średnioformatowych błonach filmowych. Portrety wykonane w tej technice są wyjątkowo ciekawe i wyróżniające się.

HISTORIE ŚLUBNE PIŁA

Najpiękniej skradzione obrączki ślubne

Fotograf weselny z Piły

Zabarwione witrażem światło wpadało na marmurową posadzkę pięknego kościoła w Pile, malował się eteryczny klimat do zdjęć ślubnych potęgowany dymem ze świec. Mała dziewczynka z białą poduszeczką na dłoniach śmiało stała w pobliżu ołtarza a na poduszeczce miała dwie ślubne obrączki. Obrączki były piękne i grawerowane od wewnątrz sentencją o miłości.

Fotograf ślubny Piła, obrączki ślubne na dłoniach Panny Młodej

Fotograf ślubny Piła, obrączki ślubne na dłoniach Panny Młodej. fot. www.64iso.pl

Pan Młody stał obok dziewczynki i patrzył jak Panna Młoda ubrana w białą długą suknię ślubną z trenem w towarzystwie ojca zbliżała się ołtarza. Ktoś na wysokości organ kościelnych pięknie śpiewał kobiecym sopranem a dźwięki wzmacniane były akustyką kościoła. Ojciec Panny Młodej oddał swą córkę Panu Młodemu ściskając mu dłoń patrząc głęboko w oczy i nastąpiła ceremonia ślubna a z nią dyskretne fotografowanie tych chwil.

Wykonując zdjęcia ślubne w Kościele w Pile zatraciłem się na moment w kadrowaniu łez Panny Młodej i jej Mamy, gdy nagle młody ksiądz który udzielał ślubu po raz pierwszy w misji chcąc poświęcić obrączki Państwa Młodych zawiesił się na chwilę. Zawiesił, gdyż obrączek nie było, nastąpiła cisza i konsternacja zainteresowanych. W jednej chwili wszyscy spojrzeli na ową małą dziewczynkę trzymającą poduszeczkę, która na paluszkach swych drobnych miała założone dwie ślubne obrączki i niewinnym spojrzeniem aniołka doprowadziła do cudownego śmiechu wszystkich nas w kościele z księdzem włącznie.

Diamentowa suknia ślubna

Doświadczony fotograf Piła

Kompozycja i aranżacja kadru w fotografii ślubnej często wymaga czasu, którego brakuje podczas reportażu ślubnego. Każdy doświadczony fotograf ślubny ma swoje sztuczki by szybko i sprawnie takie kadry znaleźć wykorzystując to co zastanie w danym mu miejscu fotografowania ślubu. Pewnego dnia wykonywałem zdjęcia ślubne w Pile i trafiła mi się zastana w domu Panny Młodej idealna kompozycja do diamentowej sukni ślubnej.

Suknia ta była bogato zdobiona w kryształki przypominające diamenty i mieniła się na wszystkie odcienie srebra i platyny. Przygotowania Panny Młodej dobiegały końca i za chwilę miał nastąpić moment ubrania diamentowej sukni ślubnej, która na krótki moment znalazła się w moich dłoniach. Wiedząc, że nie mam wiele czasu postanowiłem zastosować znany sposób na ukazanie sukni ślubnej na tle szafy. Rozejrzałem się po pokojach domu i w jednym z nich ujrzałem wyjątkowo piękną starą szafę z odchodzącą ze starości politurą. Szafa była antyczna i jej istnienie stanowiło doskonałe tło dla tego podstawowego zdjęcia ślubnego.

Faktura łuszczącej się politury przypominała skórę węża i była w opalizujących brązowych kolorach z nutą fioletu. Na górze szafy była kompozycja wazonu z gałązkami wierzby płaczącej, która idealnie proporcjami pasowała do złotego podziału w fotografii nie tylko ślubnej. Gdy powiesiłem na szafie diamentową suknię ślubną wystarczyło zrobić tylko jedno zdjęcie by uzyskać wymarzony efekt kompozycji i aranżacji portretu sukni ślubnej.

Fotograf na ślub Piła, diamentowa suknia ślubna

Fotograf na ślub Piła, diamentowa suknia ślubna. fot. www.64iso.pl

Złote buty ślubne z Piły

Fotografia ślubów w Pile

Fotografowanie ślubnych butów, to odkrywanie natury Panny Młodej. Wszak wszyscy wiedzą jakie znaczenie ma bucik na kobiecej nóżce, to rodzaj intrygi, wabika i sztuki uwodzenia.

W fotografii ślubnej jest też moment na uwiecznienie butów ślubnych Panny Młodej to powinno być wyzwanie dla fotografa. Wyzwanie bo każdy szczegół, każda krzywizna fasonu, proporcja i kolor mają znaczenie w wyborze przez Pannę Młodą takiego a nie innego bucika na ślub.

Fotograf Piła, buty ślubne

Fotograf Piła, buty ślubne. fot. www.64iso.pl

Dlatego fotografując taką parę bucików ślubnych trzeba wyjątkowo skupić się na przesłaniu jakim kieruje się Panna i umieć to ująć w kadrach fotografii ślubnej.

Często trzeba podkreślić coś dla czego buciki ślubne zostały zakupione właśnie te a nie inne i gdy widzimy buty na wysokich szpilkach to koniecznie trzeba to pokazać na zdjęciach ślubnych. Czasem są to brokatowe buciki a raz gładkie, mają okrągłe noski lub szpiczaste.

Fotograf na ślub Piła, zdjęcie pięknych butów ślubnych

Bute ślubne okiem fotografa z Piły. fot. www.64iso.pl

Buty ślubne lubią być zamówione od znanego projektanta i warto w kadrze zdjęć ślubnych te wszystkie detale ująć bo są w pewnym rodzaju odzwierciedleniem natury Panny Młodej i jej dyskretnym przesłaniem dla odbiorcy. Fotografowałem też złote z Piły wyzywające brokatem Włoskie buty ślubne na wysokim obcasie, ciekawe jakie było przesłanie Panny Młodej?

Choć wszystkie buty ślubne Panien Młodych są piękne, to przyznam, że te z Piły były jedne z ciekawszych i intrygujących butów ślubnych w mojej historii fotografowania wesel.

Fotograf ślubny Piła, złote buty ślubne

Fotograf ślubny Piła, złote buty ślubne. fot. www.64iso.pl

Copyright © 2021. All rights reserved.

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK