Fotograf Koszalin

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotografia dzieci. Profesjonalna fotografia dzieci cyfrowa i analogowa

Zdjęcia dzieci. Sesje fotograficzne dla najmłodszych

Fotograf dziecięcy / Koszalin

Organizuję indywidualne sesje i plenery dla dzieci fotografując Wasze pociechy zarówno sprzętem do fotografii cyfrowej jak i analogowej. Najczęściej technikę fotografii cyfrowej stosuję na sesjach z dzieckiem najmłodszym bardzo energicznym i ruchliwym. Fotografia analogowa częściej jest stosowana przeze mnie w sesjach z dzieckiem nieco starszym spokojniejszym i umiejącym utrzymać bezruch na dłuższy czas. Stosuję fotografię analogową średnioformatową, więc zdjęcia dziecka powstałe na sesji moga mieć dzieki temu nieprawdopodobną rozdzielczość często wynoszącą 15000x15000px 6400dpi i wagę 2,5 GB na jedno zdjęcie, co przekłada się na możliwość wydruku w bardzo dużych a nawet wyjątkowo dużych formatach i niezwykle bogatej niedoścignionej przez fotografię cyfrową ilości szczegółów.

fotografia dzieci, artystyczne zdjęcia dzieci, fotograf dziecięcy Koszalin, portrety dzieci
Fotografia dzieci, radosny portret dziewczynki. fot. www.64iso.pl

Fotografia dziecięca

Oferuję usługi związane z fotografią dzieci, organizuję sesje fotograficzne dla najmłodszych zarówno na potrzeby reklamy, szkół, agencji, zespołów tanecznych i teatralnych oraz prywatnych zleceń rodziców. Najczęściej zdjęcia dzieci wykonuję w województwach Zachodniopomorskim, Pomorskim i Wielkopolskim. Na specjalne życzenie mogę podjechać do każdego miasta w Polsce. Sesje odbywają się zawsze w towarzystwie rodziców dzieci lub ich prawnych opiekunów oraz ze stosowną umową.

Zostań mamą modelki

Darmowe sesje dla dzieci

Jeśli jesteś Mamą i Tatą dziecka o dużej fotogeniczności i marzy Wam się kreować swe ukochane dziecko na drogę fotomodelki to nic nie stoi na przeszkodzie by tak się stało. Zajmujemy się fotografią wizerunkową dla wszystkich chętnych. Jeśli wiesz, że masz unikalną urodę swego dziecka i czujesz się na siłach by stwić się na sesji fotograficznej ze swoim dzieckiem, napisz do nas a zorganizujemy sesję dla najmłodszych nawet za darmo. W celu weryfikacji i zapoznania sie ze szczegółami darmowej sesji dla dziecka skontaktuj się z nami a odpowiemy Wam na wszystkie pytania. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojego portfolio FOTOGRAFIA DZIECI