Usługi fotograficzne

Copyright © 2021. All rights reserved.

Oferuję

Oferuję usługi związane z reportażem ślubnym na terenie całego kraju. Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rejestrowaniu obrazem najważniejszego dnia w życiu zakochanych w sobie ludzi.

Sztuka

Sztuką reportażu weselnego jest znalezienie się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie z aparatem gotowym na zarejestrowanie wydarzeń, których nie można już będzie powtórzyć.

Oferta

Trudno jest precyzyjnie przygotować gotową ofertę ze względu na indywidualne cechy wesel, oraz nieznane mi potrzeby przyszłej Pary Ślubnej. Dlatego zawsze namawiam do kontaktu ze mną i precyzyjnego określenia cech planowanego ślubu. Na podstawie Waszych wiadomości łatwiej mi będzie wycenić usługę

Dwóch fotografów

Reportaże ślubne mogę wykonać sam lub w duecie, decydujecie o tym sami lub poznawszy Wasze plany ślubne mogę Wam ten rodzaj reportażu ślubnego zaproponować. Nie zawsze dwóch fotografów jest na weselu potrzebnych, ale są też rodzaje wesel gdzie dwóch fotografów ślubnych jest wręcz niezbędnych a ich obecność w znacznym stopniu pomaga w zdobyciu obszernego materiału ślubnego.

Dojazd

Miejsce ślubu nie ma dla mnie znaczenia mogę dojechać do każdego zakątka kraju, czy nawet zagranicy. Dziś w dobie nowych autostrad, nawigacji satelitarnych i nowoczesnych samochodów odległość nie stanowi dla mnie problemu. Ważne by zagwarantować mi nocleg w najbliższej okolicy miejsca uroczystości weselnych. Technika wideokonferencji przez sieć sprzyja też poznaniu się ze mną, jeśli odległość nie pozwala nam na zrobienie tego osobiście u mnie w domu przy kawie lub herbacie.

Wydruki

Fotografie jakie powstaną na Waszym weselu drukuję według Państwa uznania na najlepszych i uznanych papierach fotograficznych. Na Wasze życzenie fotografie ze ślubu mogę drukować w dużym formacie i na niestandardowym medium jak płótno lub szkło. W swojej ofercie fotografa ślubnego posiadam wiele wariantów albumów tradycyjnych oraz foto książek.

Pakiet diamentowy

  • Dwóch fotografów

  • Album tradycyjny 100 kart

  • Do 14 godzin fotografowania

  • Liczba oddanych fotografii 1200 sztuk

  • Możliwość krótkiego pleneru w dniu ślubu

  • Dodatkowy 8 godzinny plener w inny dzień

  • Wydruk odbitek do albumu w ilości 100 sztuk

  • Liczba poddanych korekcji fotografii 1200 sztuk

  • Autorska galeria na serwerze dla zalogowanych gości

  • Ozdobne etui pamięci masowej z materiałem przygotowanym w jakości 4K

Pakiet platynowy

  • Jeden fotograf

  • Album tradycyjny 100 kart

  • Do 10 godzin fotografowania

  • Liczba oddanych fotografii 800 sztuk

  • Możliwość krótkiego pleneru w dniu ślubu

  • Dodatkowy 6 godzinny plener w inny dzień

  • Wydruk odbitek do albumu w ilości 100 sztuk

  • Liczba poddanych korekcji fotografii 800 sztuk

  • Autorska galeria na serwerze dla zalogowanych gości

  • Ozdobne etui pamięci masowej z materiałem przygotowanym w jakości 4K

Pakiet złoty

  • Jeden fotograf

  • Plener w dniu ślubu

  • Album tradycyjny 60 kart

  • Do 10 godzin fotografowania

  • Liczba oddanych fotografii 700 sztuk

  • Wydruk odbitek do albumu w ilości 60 sztuk

  • Liczba poddanych korekcji fotografii 700 sztuk

  • Autorska galeria na serwerze dla zalogowanych gości

  • Ozdobne etui pamięci masowej z materiałem przygotowanym w jakości 4K

Doświadczenie

Od bardzo dawna fotografuję wesela i nie tylko od strony fotograficznej oprawy wiem o nich prawie wszystko. Każde wesele jest inne ten fakt wymaga od fotografa ślubnego indywidualnego podejścia do wykonania reportażu ślubnego.

Intymny kadr przedstawiający dyskretne ubieranie pończoch przez Pannę Młodą

Wyjątkowe reportaże ślubne fot. www.64iso.pl

Bardzo istotne jest tu doświadczenie fotografa i jego elastyczność na szybko zmieniające się wydarzenia jakie tworzy wesele. Czasami ślub potrafi zaskoczyć samą ślubną Parę i fotograf rejestrując aparatem ich Wielki Dzień powinien być przygotowany na wszystkie scenariusze.

Długi welon ślubny zwisający z poręczy zabytkowych schodów

Fotografia ślubna z klasą Koszalin fot. www.64iso.pl

Doświadczenie fotografa ślubnego odgrywa kluczową rolę w powstaniu ciekawego i spójnego reportażu ślubnego. Zainteresowane pary gorąco zachęcam do kontaktu i do zapoznania się z moim portfolio fotografa ślubnego działającego w całego kraju i zagranicą.

Bliski kadr szczegółów sukni ślubnej i opadających kosmków włosów kobiety

Artystyczna fotografia Koszalin fot. www.64iso.pl

Organizuję

Organizuję plenery fotograficzne w zabytkowych obiektach pałacowych na terenach województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Miejsca te są idealne na plenery ślubne a ich liryczny posmak sprzyja rejestrowaniu bliskości dwojga ludzi.

Gustowne kadry

Jeśli szukasz niebanalnych i gustownych kadrów na swój wymarzony plener ślubny to zapraszam do mojego świata przeplatanego fantazją, światłem, cieniem i intrygą miłosną.

Oferta

Oferta organizowanych przeze mnie plenerów w wybranym z listy poniżej pałaców opiewa na około 5 godzin fotografowania z przerwą na kawę lub lunch. Liczba starannie aranżowanych kadrów i powstałych fotografii powinna zawrzeć się w ilości 60 zdjęć.

Wybierz miejsce na plener

Oferuję usługi fotograficzne w organizowanych przeze mnie sesjach ślubnych, modowych, narzeczeńskich w luksusowych pałacach, zamkach i dworkach. Od wielu lat organizuje plenery i sesje w takich obiektach jak Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie, Zamek Podewils w Krągu koło Polanowa, Pałac Sapetów w Tucznie, Pałac Morski w Gąskach, Cichy Dwór w Manowie, Miodowy Dwór w Rusinowie, Pałac Grąbkowo, Dwór Pomorski Luboradza, Pałac w Nosowie, Pałac Parkowy w Parnowie.

Kobieta w sukni ślubnej siedząca przy fortepianie w skąpym świetle Pałacowego okna

Najpiękniejsze plenery ślubne w Koszalinie fot. www.64iso.pl

Co zrobić by wziąść udział w takiej sesji?

Jeśli planujecie plener poślubny lub marzysz o sesji fotograficznej w ładnym miejscu oddaj się proszę w moje ręce a obiecuję cudowną przygodę fotograficzną. Wystarczy wyrazić chęć uczestnictwa w takim projekcie i napisać mi o tym w wiadomości a zorganizuje go na Państwa lub Twoje życzenie. Większość z wymienionych obiektów pozwala wykorzystać swe pełne uroku pomieszczenia przez okrągły rok kalendarzowy. A ich właściciele pałają dumą na samą myśl o sesjach ślubnych i modowych w ich obiektach, czekam więc z utęsknieniem na wiadomość od Was.

Stylowe zdjęcia

Fotografując w pałacowych pokojach, oranżeriach, biblioteczkach nie zostawiam Was samych sobie. Większość kadrów i kompozycji tylko czeka na Was a starannie dobrana seria pozowań zostanie dobrana przez stylistę stojącego obok nas. Nie musi się nikt z Was martwić o pomysły na pozowanie lub dobieranie miejsc do zdjęć bo zadbamy o to w jak najlepszej formie i stylu.

Podróż w czasie

Historia zachodniopomorskich ziem obdarzyła nas licznymi obiektami pruskimi takimi jak pałace, zamki czy dworki. Wiele takich obiektów nadających się nie tylko na sesje ślubne, ale i na wesela znajduje się na Pomorzu zachodnim i jego najbliższych okolicach. Niektóre z nich są w doskonałym stanie i stanowią bardzo estetyczną oprawę do zdjęć ślubnych.

Pan Młody stojący obok pięknej żony siedzącej przy fortepianie w Amber Palace

Plener ślubny w pałacu fot. www.64iso.pl

Fotografowanie w pałacach, czy zamkach ma wiele zalet a jedną z nich jest uzyskanie ciekawych zdjęć nawet w kapryśnych warunkach pogodowych panujących na zewnątrz.

Kontakty

Posiadam liczne kontakty z właścicielami takich obiektów jak Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie Pałac w Grąbkowie, Dwór Pomorski w Luboradzy, Zamek Podewils w Krągu i w każdej chwili można z nich skorzystać na użytek wyjątkowych sesji i plenerów fotograficznych.

Wymarzona Sesja

Chyba wszyscy się zgodzimy, że nie ma bardziej romantycznego miejsca niż morze dla zakochanych w sobie par. Z tą opinią konkuruje jeszcze klimat górskich plenerów.

Poślubne plenery

Gdy ucichnie już weselna muzyka a goście rozjadą się do swych domów nadchodzi czas na poślubny plener. Chciałbym zachęcić przyszłe Młode Pary na wybranie tej właśnie opcji plenerowej czyli sesji nad morzem.

Umów się już teraz

Oferuję dla par ślubnych kilku godzinny plener nad morzem i jego najbliższych okolicach. Oferta ta dotyczyć może zarówno całego pakietu reportażu ślubnego jak i indywidualnych sesji dla par ślubnych. Na takim plenerze powstaje około 60 indywidualnych fotografii. Plenery te cieszą się dużą frekwencją, więc nie zwlekaj i rezerwuj termin już teraz.

Plener ślubny nad morzem

Plener ślubny nie do końca musi być związany z weselem organizowanym w bliskiej lokalizacji Bałtyku, najczęściej plenery ślubne odbywają się kilka dni po weselu. Te kilka dni daje szansę na zdjęcia plenerowe Młodej Pary nad morzem, która nie koniecznie brała ślub w miejscowości związanej z bliskością Bałtyku.

Zachęcam do skorzystania z moich usług fotografii plenerowej opartej na zdjęciach ślubnych wykonanych nad morzem w okolicach takich miast jak Mielno, Darłowo, Ustronie Morskie, Ustka, Łeba. Plenery nad morzem warto rozbudować o sesje w miejscach takich jak wesołe miasteczka czy lokalne parki lub zabytki. Zainteresowane sesjami i plenerami ślubnymi pary zapraszam do kontaktu mailowego z określeniem daty i miejscowości w której miałbym zorganizować plener ślubny.

Żona i mąż stojący na plaży przy kikutach starych drzew

Sesja ślubna nad morzem fot. www.64iso.pl

Suknia na plażę

Mam bogatą wiedzę na temat miejsc będących pięknymi tłami do sesji i plenerów ślubnych na plażach Bałtyku. Wiem jak ominąć wakacyjne korki i przepełnione parkingi.

Posiadam swoje suknie ślubne do wykorzystania we wszelkich ekstremalnych pomysłach związanych ze słoną wodą i morskim piaskiem. Takie rozwiązanie pomaga na wykonanie kilku zdjęć w wodzie morskiej nie narażając na uszkodzenie cennej sukni Panny Młodej.

Opcja ta cieszy się u mnie wielką popularnością wśród par chcących poszaleć w morskich falach. Emocje towarzyszące na twarzach pary ślubnej utrwalone za pomocą najnowszego sprzętu fotograficznego często stają się ulubioną stroną w albumie ślubnym.

leżący na morskim piasku nowożeńcy pośród drewnianych falochronów

Plener ślubny nad morzem fot. www.64iso.pl

Oferuję

Oferuję wykonanie krótkiego pleneru ślubnego w dniu wesela. Usługa skierowana jest do par, które chcą uwiecznić jak wyglądają w dniu ślubu lub które z jakiś powodów nie mogą sobie pozwolić na plener w inny dzień.

Sukces

Aby plener taki odniósł sukces potrzebna jest doskonała organizacja i znajomość miejsc w lokalizacji uroczystości zawarcia związku małżeńskiego.

Punktualność

Elementem ważnym dla fotografii jest odpowiednie światło, zaplanowane plenery w dniu ślubu na wieczorną porę muszą odbyć się ściśle z ustaloną godziną fotografa. Brak punktualności w tej materii jest w skutkach bardzo trudne do naprawienia.

Miejski plener ślubny

Miejskie sesje ślubne często są wykonywane, gdy młoda para decyduje się na szybki i krótki plener w dniu ślubu. Jest wtedy większa szansa, że szykowna suknia, elegancki garnitur i obuwie Państwa Młodych nie ucierpi. Coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie i w ostatnim czasie mocno skupiam się na udoskonaleniu takiej formy pleneru.

Znam trzy podstawowe warianty pleneru w dniu ślubu. Pierwszy najmniej praktykowany to plener fotograficzny przed ceremonią w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Drugi to plener wykonany po ceremonii ślubnej i ten rodzaj jest dość częstą formą fotografowania Państwa Młodych. Trzeci wariant najbardziej lubiany przez Młodą Parę to pozowanie do zdjęć po pierwszym tańcu.

Istotną kwestią pleneru w dniu zawarcia małżeństwa jest oddanie pary na czas, tak by goście czekający na sali weselnej nie odczuli zbyt dotkliwie braku najważniejszych postaci tego dnia, wszak zabawa weselna bez Młodej Pary jest trudna do wyobrażenia nawet po kilku głębszych...

Małżonkowie wtuleni w siebie na tle setek wiszących parasolek w Połczynie Zdroju

Plenery ślubne w Koszalinie fot. www.64iso.pl

Zaplanować sesję

Każde miasto, wioska czy park ma swoje urokliwe miejsca. Nieustannie gromadzę wiadomości i dane na temat tych miejsc dlatego z łatwością jestem w stanie zaplanować chętnym parom ślubnym taki plener w miejscu ślubu.

Namiętne spojrzenie pięknej kobiety w oczy swego wybranka na tle pałacu w Strzekęcinie

Fotograf stylista Koszalin fot. www.64iso.pl

Ten rodzaj pleneru i sesji fotograficznej powinien uwzględniać miejsca do kadrowania o łatwym dostępie, wolnym od mokrych i wysokich traw, kurzących się przestrzeni, grząskiego podłoża, silnych wiatrów. Państwo Młodzi muszą wrócić bez szwanku.

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK