Fotograf Bytów

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf ślubny Bytów Wyjątkowy plener ślubny

Plener ślubny - Sesja fotograficzna

MARIAGE EN PLEIN AIR SEANCE PHOTO

Początek jesieni to wymarzony okres na sesję ślubną. Kolory które tworzy przyroda zachwycają kolorami i ciekawym przyciszonym światłem. Reportaż ślubny zakończony krótką sesją fotograficzną czy plenerem ślubnym trwającym kilka godzin o tej porze roku, jest najbardziej lubianym elementem mojej pasji jaką jest fotografia ślubna.

Wraz z naszą zakochaną parą z Francji dotarliśmy od Sulęczyna Kaszubskiego i gościnnego Hotelu Kiston do rejonów bliskich Pani Młodej. Zdjęcia ślubne w zachodniopomorskiem wykonaliśmy z wielką radością odwiedzając znane miejsca z dzieciństwa Magdy.

Plenery ślubne szlakami starych zamków

LE LONG DES ROUTES DES VIEUX CHATEAUX

Magdalena i Nino postanowili zrealizować krótki plener ślubny odwiedzając stare zamki i pałace pomorza zachodniego. Miejsce te są już coraz mniej dostępne a z racji wspomnień Panny Młodej z dzieciństwa postnowiliśmy odwiedzić kilka z nich.

Początek pleneru ślubnego fotografowałem w rodzinnym mieście Panny Młodej by sesję zakończyć portretami ślubnymi zakochanej pary na tle niezwykłych Pałacyków w Radaczu i Juchowie. Ten ostatni pałac mimo złego stanu swoją architekturą zachwycił Pana Młodego z Francji.

Fotograf BYTÓW

Copyright © 2021. All rights reserved