Fotograf Kościerzyna

Copyright © 2020. All rights reserved.

Fotograf ślubny Kościerzyna Ślub w Hotelu Kiston

Zwyczaje Hotelu Kiston

LES DOUANES DE L'HÔTEL KISTON

Po ceremoni nastąpiło słynne przywitanie Państwa Młodych, gdzie orszak ślubny był prowadzony przez damę na koniu aż do samych bram Hotelu Kiston. W zwyczaju organizatorów wesela jest obfite sypanie ryżem przy wejściu do sali ślubnej. Jako fotograf ślubny miałem podczas fotografowania tej sceny prawie garść ryżu za kołnierzem i w torbie fotograficznej. Po wejściu na sale balową Hotelu Kiston rozlano szampana do kieliszków i złożono życzenia Parze Młodej.

Przywitanie Nowożenców, toasty w Hotelu Kiston

BIENVENUE À LA MARIÉE, TOASTS À L'HÔTEL KISTON

Gdy wszyscy goście wraz z oblubieńcami zasiedli do stolików na sali ślubnej i zjedli obiad, rozpoczęły się przemowy dla Młodej pary. Sala Balowa Hotelu Kiston jest na tyle duża, że mogłem te fragmenty ślubnych zdjęć kadrować z dużej odległości za pomocą teleobiektywu 200 mm, dzięki temu nie byłem osobą, która rozpraszała uwagę dla przemówień.

Pierwszy taniec i spacer po ogrodzie

PREMIERE DANSE MARCHER DANS LE JARDIN

Fotografując pierwszy taniec Magdy i Nino zachwycałem się ich luzem i swobodą wykonania dwóch odmiennych stylów tanecznych, na zmieniającej kolory sali balowej Hotelu Kiston. Po pierwszym tańcu Para Młoda na chwilę wyszła by pozować do kilku pamiątkowych zdjęć w plenerze podczas zachodzącego słońca.

Zabawa ślubna tort weselny

DANSE AMUSANTE GATEAU DE MARIAGE

Przed szaloną zabawą lider zespołu muzycznego oznajmił francuskim gościom, że w Polsce je, pije i bawi się na weselu aż do rana. Po takiej deklaracji łatwiej wykonywało się reportaż ślubny a fotografie z wesela są tego dowodem. Między tańcami łapałem kadrami lejącą się do kieliszków zmrożoną wódkę a dla osłody podniebienia fotografowałem tort i którym zostałem poczęstowany przez Państwa Młodych.

Konkursy ślubne i ślubna zabawa

CONCOURS DE MARIAGE PLAISIR DE MARIAGE

W fotografii ślubnej emocje na twarzach weselników to woda na młyn dla fotografa ślubnego. Francuzi jak i Polacy doskonale się bawili i śmiało pozowali podczas konkursów organizowanych przez lokalny zespół muzyczny. Dla smakoszy i tak zwanego francuskiego podniebienia Hotel Kiston zaserwował wyśmienitą dziczyznę.

Będąc fotografem ślubnym z wieloletnim doświadczeniem pracującym na terenie całego kraju, wystawiam dla Hotelu Kiston i jego obsługi wraz z zespołem ślubnym najwyższą ocenę.

FOTOGRAF KOŚCIERZYNA

Copyright © 2020. All rights reserved