Fotograf

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf Darłowo Wesele nad morzem w Darłówku

Reportaż ślubny w Darłówku z Hotelu Apollo

SALA ŚLUBNA W HOTELU APOLLO W DARŁÓWKU

Marzeniem wielu par planujących wesele i fotografa ślubnego jest mieć salę ślubną nad samym morzem posród wydm i piasku plaży Bałtyku. Sala ślubna w Hotelu Apollo w Darłówku jest taką salą i z jej okien morzna dojrzeć morskie fale i promienie zachodzącego słońca bezpośrednio na lustrze słonej wody.

MASERATI SAMOCHÓD ŚLUBNY

Pod nadmorski hotel hucznie zajechał biały Maserati z siedzącą w środku Parą Młodą, pamiętam jak mi zależało by zrobić zdjęcia ślubne nóżki Panny Młodej w jej złotym buciku podczas wysiadania z tego rzadkiego samochody ślubnego. Udało się ten krótki fragment wysiadania pięknej kobiety utrwalić, choć przyznam ciężko było. Praca fotografa ślubnego wymaga czasem sprytu i szybkiego reagowania na dynamicznie zmieniające się wydarzenia podczas reportażu ślubnego.

Fotografia Darłowo

ZABAWA W HOTELU APOLLO

Po przywitaniu Nowożeńców i wspólnym obiedzie nastąpił Pierwszy Taniec, którego można było oklaskiwać ze słynnych schodów Hotelu Apollo. Gdy Panstwo Młodzi ukończyli swój pokaz taneczny, jako fotograf ślubny zrobiłem kilka zdjęć Młodej parze na tarasach hotelu z widokiem na morze. Goście w tym czasie rozpoczęli szaloną zabawę weselną.

LAMPIONY ŚLUBNE NAD MORZEM

Dużą atrakcją na weselu nad morzem w Darłówku było puszczanie lampionów, które majestatycznie w ciemościach unosiły się nad Hotelem Apollo. Po lampionach zabawa dotarła poprzez tortowe słodkości i oczepinowe zabawy z kwaśną cytryną do białego rana.

Fotograf Darłowo

Copyright © 2021. All rights reserved