Fotograf Koszalin

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf na ślub Koszalin Plener ślubny w Bursztynowym Pałacu

Plener ślubny w Amber Palace w Strzekęcinie koło Koszalina

SESJA FOTOGRAFICZNA W BURSZTYNOWYM PAŁACU

Kilka dni po ślubie nasza para z wesela w Hotelu Apollo w Darłówku położonego nad samym brzegiem morza, pojawia sie na sesji ślubnej w Bursztynowym Pałcu w Strzekęcinie blisko Koszalina. To wręcz idealne miejsce na plenery ślubne i wszelkiego rodzaju sesje modowe, modelingowe, wizerunkowe i reklamowe. W tym dniu postanawiam fotografować moją parę ślubną tylko w świetle zastanym by nie zepsuć klimatu lekkiego półmroku jaki panuje wewnątrz Pałacu. W Amber Palace panuje spory mrok i światła jak na lekarstwo, więc użyłem do zdjęć ślubnych najcięższego modelu statywu Manfrotto.

NAGRODZONE ZDJĘCIE ŚLUBNE Z KOSZALINA

Wykonując w tym dniu zdjęcia jako fotograf ślubny z Koszalina nie zdawałem sobie sprawy z talentu do pozowania Panny Młodej, która w wielkim stopniu przyczyniła się do powstania zdjęcia wielokrotnie nagradzanego na międzynarodowym serwisie Flick Wedding. Po upływie kilku lat od dnia pleneru ślubnego w Bursztynowym Pałacu fotografia ta stała się często wykorzystywaną przez moją osobę do autopromocji usług fotografii ślubnej w Koszalinie i całej Polsce. W tym momencie mego wpisu chciałbym jej za to serdecznie podzękować i mieć nadzieję na więcej takich zdjęć w mojej pracy jako fotograf ślubny.

Plener ślubny

PARK W BURSZTYNOWYM PAŁACU

Sesja w Bursztynowym Pałacu dobiegła końca i nadszedł czas na zdjęcia plenerowe w parku przylegającym bezpośrednio do pałacu. Miejsce to posiada wiele zakamarków nadających się doskonale na temat sesji ślubnej w plenerze. W plenerowych kadrach znaleźć można jeziorko, ciekawe poręcze, ławeczki i schody murowane, stare drzewa i egzotyczne krzewy, oraz chodzące na wolności pawie.

SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM

Plener ślubny zakończyliśmy sesją nad morzem w okolicach miejscowości Gąski słynącej z ciekawj plaży, urwistych nabrzerzy, wystających dużych głazów i latarni morskiej. Panna Młoda w towarzystwie swego męża pozowała do zdjęć w stylu retro urozmaicając stylistykę sesji slubnej. Serdecznie pozdrawiam wszystkich ludzi związanych z tym wydarzeniem a w szczególności Młodą Parę za obdarzeniem mnie zaufaniem w roli ich fotografa ślubnego.

Fotograf Koszalin

Copyright © 2021. All rights reserved