Fotograf modowy kobiecy Koszalin

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotografia i stylizacja. Fotografia modelingowa, glamour, sesje kobiece, sesje beauty Koszalin.

Fotografia stylizowana, fotografia modelingowa, portrety, sesje glamour

Fotografia mody / fotograf Koszalin

Są w śród nas osoby, które choć raz w życiu chcą poczuć się jak aktorka, aktor lub modelka. Proponuję tym osobą prawdziwą sesję modową, modelingową, portretową lub glamour gdzie powstaną zdjęcia o których Wam się wcześniej tylko marzyło. Dajcie się ponieść marzeniom i spróbujcie swoich sił przed obiektywem, razem na pewno stworzymy zdjęcia które zachwycą nas.

Wszystkim zainteresowanym mogę zaproponować zdjęcia w technice cyfrowej i najnowszej technologii przetwarzania obrazu, ale i analogowej przy użyciu aparatów średnioformatowych i obiektywów doskonale nadających się do sesji portretowych lub glamour. Negatywy z filmów średnioforamatowych mogę zeskanować do pliku cyfrowego i obrobić materiał w najnowszych programach graficznych lub tradycycyjnie wydrukować na papierze fotograficznym.

Wszystkie sesje są organizowane z wcześniejszym ustaleniem większości oczekiwań i opatrzone stosowną umową. Nidy nie publikujemy zdjęć bez zgody współtwórców i zapewniamy również dyskrecję na życzenie klientów. Nie pracujemy na zasadach TFP.

Fotografia modelingowa na każdą okazję.

Jeśli jesteś miłośnikiem stylizacji teatralnych, historycznych, jesli jesteś kochąjacym mężczyzną i chcesz zrobić prezent swej ukochanej, jeśli jesteś dobrą koleżanką i masz przyjaciółkę po przejściach zastanów sie nad sesją modelingową dla tej osoby lub siebie.

Oferuję sesje modowe, modelingowe, glamour, portrety w Koszalinie, Gdańsku. Zapewniam ciekawe aranżacje, pomysły, obiekty do zdjęć i co najważniejsze swobodną, zdrową i bezpieczną atmosferę na sesji.

Posiadam kontakty z wizażystkami, które pracowały we francuskich agencjach mody, oraz wiedzę na temat lokalizacji pięknych obiektów służących jako tło dla fotografii modelingowej.

stylizacje fotograficzne, fotografia modowa, fotografia modelingowa Koszalin, fotografia modelek, modeli

Photography

modeling