Fotograf Koszalin

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf ślubny Koszalin

Reportaże sesje plenery zdjęcia ślubne Koszalin

Oferuję usługi związane z fotografią ślubną na terenie całego kraju. Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu reportaży i zdjęć ślubnych. Trudno jest precyzyjnie przygotować ofertę dla fotografii ślubnej ze względu na indywidualne cechy wesel, oraz nieznane mi potrzeby przyszłej Pary ślubnej. Dlatego zawsze namawiam do kontaktu ze mną drogą mailową i precyzyjnego określenia cech planowanego ślubu.

Reportaże ślubne mogę wykonywać sam lub w duecie, decydujecie o tym sami lub poznawszy Wasze plany ślubne mogę Wam ten rodzaj reportażu ślubnego zaproponować. Nie zawsze dwóch fotografów jest na weselu potrzebnych, ale są też rodzaje wesel gdzie dwóch fotografów ślubnych jest wręcz niezbędnych a ich obecność w znacznym stopniu pomaga w zdobyciu bogatszego materiału ślubnego.

Miejsce ślubu nie ma dla mnie znaczenia mogę dojechać do każdego zakątka kraju, czy nawet zagranicy. Dziś w dobie nowych autostrad, nawigacji satelitarnych i nowoczesnych samochodów odległość nie stanowi dla mnie problemu. Technika wideokonferencji przez internet sprzyja też poznaniu się ze mną, jeśli odległość nie pozwala nam na zrobienie tego osobiście u mnie w domu przy kawie lub herbacie.

Fotografie ślubne jakie powstaną na Waszym weselu drukuję według Państwa uznania na najlepszych papierach fotograficznych takich firm jak Kodak i Fuji. Na Wasze życzenie fotografie ze ślubu mogę drukować w dużym formacie i na niestandardowym medium jak płótno lub szkło. W swojej ofercie fotografa ślubnego posiadam wiele wariantów albumów tradycyjnych jak i fotoksiążek.

Fotograf na ślub Koszalin, Fotografia ślubna, Zdjęcia ślubne, ślub w Hotelu Kiston

Ślub w Hotelu Kiston fot. www.64iso.pl

Fotograf na ślub Koszalin

Doświadczony fotograf ślubny

Od bardzo dawna fotografuję wesela i nie tylko od strony fotograficznej oprawy wiem o nich prawie wszystko. Każde wesele jest inne ten fakt wymaga od fotografa ślubnego indywidualnego podejścia do wykonania reportażu ślubnego.

Bardzo istotne jest tu doświadczenie fotografa i jego elastyczność na szybko zmieniające się wydarzenia jakie tworzy wesele. Czasami ślub potrafi zaskoczyć samą ślubną Parę i fotograf rejestrując aparatem ich Wielki Dzień powinien być przygotowany na wszystkie scenariusze.

Fotografując wesela na wielu salach ślubnych Koszalina nie spotkałem nigdy takiej samej sali, każda była inna lub inaczej ozdobiona. Nawet te same sale ślubne z wesela na wesele wyglądają inaczej i ciągle się zmieniają pod względem aranżacji, dominujących kolorów lub źródeł światła.

Doświadczenie fotografa ślubnego odgrywa kluczową rolę w powstaniu ciekawego i spójnego reportażu ślubnego. Zainteresowane pary gorąco zachęcam do kontaktu i do zapoznania się z moim portfolio fotografa ślubnego działającego w Koszalinie i innych miastach całego kraju i zagranicy.

Fotograf na ślub, fotografia ślubna, fotograf Koszalin, zdjęcia ślubne, fotograf na wesele, fotografia

Obrączki ślubne fot. www.64iso.pl

Plener ślubny w Pałacu

Sesje fotograficzne zdjęcia plenery ślubne w Pałacach Zamkach Dworkach

Oferuję usługi fotograficzne w organizowanych przeze mnie sesjach ślubnych, modowych, narzeczeńskich w luksusowych pałacach, zamkach i dworkach. Od wielu lat organizuje plenery i sesje w takich obiektach jak Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie koło Koszalina, Zamek Podewils w Krągu koło Polanowa, Pałac Sapetów w Tucznie, Pałac Morski w Gąskach, Cichy Dwór w Manowie, Miodowy Dwór w Rusinowie, Pałac Grąbkowo, Dwór Pomorski Luboradza, Pałac w Nosowie, Pałac Parkowy w Parnowie.

Wystarczy wyrazić chęć uczestnictwa w takim projekcie a zorganizuje go na Państwa życzenie. Większość z wymienionych obiektów pozwala wykorzystać swe pełne uroku pomieszczenia przez okragły rok kalendarzowy. A ich właściciele pałaja dumą na samą myśl o sesjach ślubnych i modowych w ich obiektach.

Usługi fotografii ślubnej Koszalin. Plener w Bursztynowym Pałacu Amber Palace Strzekęcino

Plener ślubny w Bursztynowym pałacu fot. www.64iso.pl

Sesje ślubne w pałacach

Najpiękniejsze miejsca na plenery

Historia zachodniopomorskich ziem obdarzyła nas licznymi obiektami pruskimi takimi jak pałace, zamki czy dworki. Wiele takich obiektów nadających się nie tylko na sesje ślubne, ale i na wesela znajduje się blisko Koszalina i jego najbliższych okolicach. Niektóre z nich są w doskonałym stanie i stanowią bardzo estetyczną oprawę do zdjęć ślubnych.

Fotografowanie w pałacach, czy zamkach ma wiele zalet a jedną z nich jest uzyskanie ciekawych zdjęć nawet w kapryśnych warunkach pogodowych panujących na zewnątrz. Posiadam liczne kontakty z właścicielami takich obiektów jak Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie Pałac w Grąbkowie, Dwór Pomorski w Luboradzy, Zamek Podewils w Krągu i w każdej chwili można z nich skorzystać na użytek wyjątkowych sesji i plenerów fotograficznych.

Sesja ślubna w Bursztynowym Pałacu, fotograf Koszalin, fotografia ślubna, portret kobiety przy fortepianie

Portret ślubny przy fortepianie w Bursztynowym Pałacu fot. www.64iso.pl

Plener ślubny nad morzem

Sesje fotograficzne i plenery ślubne nad morzem

Plener ślubny nie do końca musi być związany z weselem organizowanym w bliskiej lokalizacji Bałtyku, najczęściej plenery ślubne odbywają się kilka dni po weselu. Te kilka dni daje szansę na zdjęcia plenerowe Młodej Pary nad morzem, która nie koniecznie brała ślub w miejscowości związanej z bliskością Bałtyku.

Zachęcam do skorzystania z moich usług fotografii plenerowej opartej na zdjęciach ślubnych wykonanych nad morzem w okolicach takich miast jak Mielno, Darłowo, Ustronie Morskie, Ustka, Łeba. Zainteresowane sesjami i plenerami ślubnymi pary zapraszam do kontaktu mailowego z okresleniem daty i miejscowości w której miałbym zorganizować plener ślubny.

Usługi fotografii ślubnej Koszalin. Plenery ślubne nad morzem Mielno, Gąski, Ustronie Morskie

Letnia sesja ślubna nad morzem fot. www.64iso.pl

Fotografia plenerowa

Bałtyckie plenery ślubne

Posiadam bogatą wiedzę na temat miejsc będących pięknymi tłami do sesji ślubnych, plenerów ślubnych, narzeczeńskich i rodzinnych. Sesje te mogą być również zorganizowane na plażach Bałtyku.

Posiadam swoje suknie ślubne do wykorzystania we wszelkich ekstremalnych pomysłach związanych ze słoną wodą i morskim piaskiem. Takie rozwiązanie pomaga na wykonanie kilku zdjęć w wodzie morskiej nie narażając na uszkodzenie cennej sukni Panny Młodej.

Opcja ta cieszy się u mnie wielką popularnością wśród par chcących poszaleć w Bałtyckich falach na plenerze ślubnym. Emocje towarzyszące na twarzach pary ślubnej utrwalone za pomocą najnowszego sprzętu fotograficznego często stają się ulubioną stroną w albumie ślubnym.

Fotograf na ślub, plener ślubny nad morzem, fotograf, zdjęcia ślubne nad morzem

Plener ślubny nad morzem fot. www.64iso.pl

Miejski plener ślubny

Miejskie sesje fotograficzne i plenery ślubne wykonywane w dniu ślubu

Miejskie sesje ślubne czesto są wykonywane, gdy młoda para decyduje się na szybki i krótki plener w dniu ślubu. Jest wtedy większa szansa, że stylowa suknia i szykowny garnitur czy obuwie nie ucierpi zbyt dotkliwie. Style sesji można łączyć i po kilkunastu lub kilkudziesięciu zdjęciach w architekurze miejskiej warto pomysleć o sesji na tle dzikiej natury. W razie pytań zachęcam wszystkich zainteresowanych do kontaktu ze mną drogą mailowego.

Usługi fotografii ślubnej Koszalin. Plener ślubny

Jesienny plener ślubny fot. www.64iso.pl

Udana sesja plenerowa

Luksus szybkiego pleneru ślubnego

Każde miasto, wioska czy park ma swoje urokliwe miejsca. Nieustannie gromadzę wiadomości i dane na temat tych miejsc dlatego z łatwoscią jestem w stanie zaproponować zainteresowanym parą ślubnym taki rodzaj pleneru w okolicach takich miastach jak Koszalin i jego okolice.

Ten rodzaj pleneru i sesji fotograficznej ma wiele zalet ponieważ miejsca są łatwo dostępne wolne od pokrzyw, mokrych od rosy traw, pajaków, sprawnie i łatwo się do nich dostać.

Zdjęcia ślubne, Park Bursztynowy Pałac, plener ślubny, sesja ślubna, plener ślubny, fotograf ślubny Koszalin

Plener ślubny w parku Bursztynowego Pałacu fot. www.64iso.pl