Fotograf Szczecinek

Copyright © 2020. All rights reserved.

Fotografia ślubna Szczecinek Reportaż ślubny

Reportaż z wesela organizowanego w Luboradzy

Ślub w Dworze Pomorskim w Luboradzy

Dwór Pomorski Luboradza, to świetne miejsce na ślub cieszące się dobrą opinią wśród fotografów ślubnych z całego Pomorza Zachodniego. Było mi niezmiernie miło realizować dla Młodej Pary ze Szczecinka reportaż ślubny z wesela właśnie w Dworku Pomorskim w Luboradzy, który położony jest nad malutkim jeziorem wśród sosnowych lasów blisko miejscowości Barwice i kilkanaście kilometrów od Szczecinka.

Ceremonia ślubna odbyła się w kościele św. Rozalii z Palermo w Szczecinku, gdzie jako reporter ślubny uwieczniłem wprowadzenie przez ojca swej córki pod ołtarz i przekazaniu jej ręki Panu Młodemu. Słowa przysięgi małżeńskiej wzruszyły wszystkich.

Reportaże ślubne Szczecinek

Zdjęcia ślubne rozpoczeliśmy w salonie fryzjerskim w Szczecinku przy stacji Chyże, gdzie Panna Młoda wdzięcznie pozowała podczas upinania włosów w elegancki kok. Cieszyłem się z diademu ślubnego jaki załozyła Młoda bo to piękny akcent do portretów ślubnych.

Po salonie fryzjerskim nadszedł czas na makijaż ślubny w domu Panny Młodej. Wielką przyjemnością było fotografować tak duże i piękne oczy Panny Kingi. Podczas gdy makijażystka realizowała swoje dzieło, od czasu do czasu utrwalałem ważne elementy ślubu takie jak sukna ślubna, obrączki, buty ślubne.

Gdy nadszedł czas na ubieranie sukni ślubnej, udało mi się utrwalić kontrastujący wielki tatuaż na plecach Panny Młodej. Udało się też utrwalić zabieganego Pana Młodego, gdy ubierał się w garnitur ślubny.

Fotograf na wesele w Szczecinku

Copyright © 2020. All rights reserved