Fotografia ślubna Połczyn Zdrój

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf ślubny Połczyn Zdrój Reportaże ślubne

Reportaż ślubny w Dworku Pomorskim Luboradza

Wesele w Luboradzy

Po ceremonii ślubnej w kościele św. Rozalii wszyscy udali się do samochodów i ruszyli na ślub w Dworku Pomorskim w Luboradzy. Jako fotograf ślubny z Połczyna Zdroju przyjechałem pierwszy i utrwaliłem kadrami ciekawy wystrój sali z jej detalami przed przyjazdem Państwa Młodych.

Gdy Wszyscy już dotarli z Nowożencami do sali ślubnej w Luboradzy, wodzirej z eleganckim cylindrem na głowie przywitał wszystkich lampką szampana. Nadszedł czas na pierwszy posiłek a chwilę po nim na wzruszajace przemowy rodziców. Gdy przemowy się skończyły, wodzirej zaprosił wszystkich na otwarcie zabawy mówiąc do gości, że Polonezem czas zacząć.

Zdjęcia ślubne Połczyn Zdrój

Krótko po zakończeniu tanecznego Poloneza udało mi się wykonać prawie o zmierzchu, kilka zdjęć plenerowych w ogrodzie i na pomoście nad jeziorem leżącym Dworku Pomorskiego w Luboradzy. Gdy wróciłem z Nowożeńcami z tego krótkiego pleneru na salę było już całkowicie ciemno.

Sala ślubna w Luboradzy jest wyposażona w estradowe oświetlenie parkietu co sprzyja zdjęciom z zabawy weselnej. bardzo lubię fotografować wesele pod takie właśnie ostre kolorowe światło, gdzie puszczony dym powoduje rozczepienie światła i jego bujne refleksy na sylwetkach tańczących par.

Wodzirej prowadził zabawę w doskonały sposób i parkiet był ciągle zajęty. U bawiących pojawiały się śmieszne rekwizyty w postaci kolorowych peruk, czy dmuchanych balonów dla najmłodszych gości. W przerwach na stołach lała się wódka.

Fotografia Połczyn Zdrój

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK