Fotograf Dwór Pomorski w Luboradzy

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf na wesele w Połczynie Zdroju Reportaż z wesela w Dworku Pomorskim

Reportaże, plenery, sesje ślubne

Reportaż fotograficzny z wesela w Luboradzy

Wesele w Dworku Pomorskim w Luboradzy nabrało szczytowej formy i organizatorzy wesela wnieśli tort na środek sali, przy włączonych scenicznych światłach fotografowałem krojenie i dzielenie się tortem ślubnym. Przyznam, sam się pokusiłem o kawałek tortu weselnego.

Po torcie weselnym fotografowałem ślubne konkursy i zabawy. Były rysowane portrety pod surową ocenę wodzireja, były kapelusze i zabawy szukanie fantów na sali ślubnej w Luboradzy. Były też chwile na grupowe zdjęcia i sesje fotograficzne.

Fotografie ślubne w zachodniomoporskim

Jest taki moment na każdym weselu, gdzie fotograf ślubny przegapić go nie może. Momentem tym jest podziękowanie dla Rodziców, gdzie Młoda Para w swoim indywidualnym stylu oficjalnie dziękuje Rodzicom za wychowanie, wykształcenie, wsparcie i pomoc w początkach dorosłego życia.

Reportaż ślubny z Luboradzy jaki wykonałem nie obył się bez fotografowania toastów zarówno tych oficjalnych i tych wznoszonych pod stołem. Po bloku tanecznym na sali weselnej w Luboradzy wybiła północ i padło hasło od Wodzireja by oczepiny czas zacząć.

Jako fotograf ślubny uwielbiam fotografować dynamiczne sceny, do nich należą oczepiny. Było co fotografować, gdyż działo się wiele. Po otarciu łez od śmiechu przyszedł czas na łzy wzruszeń, które zostały wylane za pomocą Białego Walca tańczącego tylko przy blasku świec.

Fotograf na ślub Połczyn Zdrój

Copyright © 2021. All rights reserved

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK