Fotograf

Copyright © 2021. All rights reserved.

Jestem fotografem z Pomorza Zachodniego.

Lubię poprzez fotografię zatrzymywać czas ubierając ją w naturalne ramy dbając o szczegóły tła i kompozycji odpowiadającej profesjonalnej fotografii. Bez wytchnienia szukam nowych inspiracji, miejsc i ludzi zwiaząnych z fotografią ślubną, portretową, dziecięcą, motoryzacyjną, krajobrazową.

Fotograf ślubny zachodniopomorskie

Jak fotografuję?

Fotografia to trudna sztuka bo subiektywna w odbiorze. Obiektywnie na pewno zatrzymuje czas, a to już wyjątkowa cecha. Jestem zwolennikiem fotografii naturalnej opartej na najnowszej technologii obrazowania. Mieszanka ta powoduje powstanie zdjęć o sprawdzonych i uznanych walorach estetycznych, oraz wysokiej jakości obrazu.

Wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej wyrobiło u mnie szacunek i odwagę do angażowania się w tak ważne projekty. Z przyjemnością odnajduję się na weselach, przyjęciach rodzinnych, chrztach i komuniach. Cenię sobie w pracy dyskrecję, skromność przy jednoczesnym pełnym zaangażowaniu. Stawiam na naturalność, reportaż, jakość obrazu i poprawność kadrów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w drukowaniu wysokiej jakości odbitek na cenionych i uznanych papierach najlepszych firm.

Specjalizuję się w plenerowych sesjach wykonanych na łonie natury jak i luksusowych wnętrzach pałaców czy zamków. Przeszedłem wszelkie szkolenia i zdobyłem certyfikaty na fotografowanie w miejscach sakralnych wielu wyznań. Działam na terenie całego kraju jak i zagranicą Polski.

Znajdziecie mnie na weselach, plenerach ślubnych, sesjach narzeczeńskich i wieczorach panieńskich. Wykonuję też zdjęcia dzieci, portfolia dla modelek i modeli. Pielegnuję i udoskonalam fotografię cyfrową, analogową srednioformatową, małoobrazkową i hybrydową dbając o indywidualny przekaz obrazu adekwatnie do sytuacji i wymagań klientów.

Wykorzystujemy pliki cookies.    OK