Fotograf Koszalin Bursztynowy Pałac

Copyright © 2021. All rights reserved.

Fotograf ślubny w Koszalinie

Fotograf ślubny w Koszalinie, plener ślubny W Bursztynowym Pałacu Strzekęcino

Fotograf ślubny w Koszalinie, plener ślubny W Bursztynowym Pałacu Strzekęcino fot. www.64iso.pl

Bursztyn fotografa ślubnego w Koszalinie

Zapraszam na sesje ślubne w Bursztynowym Pałacu

Kamienna droga prowadząca przez stare zamaszyste drzewa lekko skręca w lewo odsłaniając Bursztynowy Pałac Amber Palace w Strzekęcinie. Pałac ten to prawdziwa kopalnia kadrów ślubnych a jeszcze bardziej wymarzona oaza dla zorganizowania wesela marzeń lub sesji modowych.

Ciekawa geometria budynku, przepych apartamentów, oranżeria, sala balowa, wyjątkowe schody, lustra w korytarzach, urokliwy basen w piwnicach, mnogość zakamarków i rozległy park z ciekawą architekturą i bajkowym jeziorkiem powodują u mnie szybsze bicie serca na myśl, że ponownie wykonam tam zdjęcia ślubne.

To miejsce o nie ograniczonych możliwościach związanych z reportażem podczas wesela lub plenerem ślubnym. Miejsce to przyciąga pary ślubne z całej Europy zostawiając nie zapomniane pozytywne wrażenia wszystkim uczestnikom wesel.

Fotograf Koszalin, Amber Palace

Fotograf Koszalin, Amber Palace fot. www.64iso.pl

W Kamiennym Krągu fotografa

Oferuję plenery ślubne w Zamku Krąg

Pewna mała dziewczynka wraz z rodzicami zjadła pyszną szarlotkę przy murach Zamku w Krągu i już wiedziała, że do tego miejsca kiedyś wócić będzie chciała. Gdy dorosła o Zamku sobie przypomniała i narzeczonego do niego zabrała.

Fotografia, to wyobraźnia na wielu poziomach a Zamek w Krągu ma duszę w której fotograf ślubny nie tylko z Koszalina się zakocha. Miejsce to jest swoistym pomostem łączącym teraźnieszy świat z rycerskimi historiami. Wesela fotografować w takim miejscu to zaszczyt i pewny sukces unikalności miejsca, kadrów a nawet czasu.

Ceremonie ślubne wykonywane w parku obok jeziora w sąsiedztwie starych murów Zamku porosniętych kolorowym pnącym się na wysokość czwartego pietra bluszczem robi wrażenie na każdym wrażliwym fotografie. Na murowanym tarasie z widokiem na jezioro pierwszy taniec Pary Młodej spowoduje nie zapomniane kadry w albumie ślubnym.

Fotografia ślubna Koszalin, portret Panny Młodej w Zamku Krąg

Fotografia ślubna Koszalin, portret Panny Młodej w Zamku Krąg fot. www.64iso.pl

www.64iso.pl

Fotografia ślubna Koszalin.